Colectia de poze animeandothers.3xforum.ro
Total 587 poze.

InapoiInainte

 
:d poze cu slayerstreisprezece :D
03.06.200753.3KB
naruto sexy no jutu demenelenaruto sexy no jutu
10.11.200827.8KB
imi place de may cel mai mult pentru ca e ca mine uneori! e foarte pe ea si puternica! :nod: de cineimi place de may cel mai mult pentru ca e ca mine uneori! e foarte corajoasa,sigura pe ea si puternica! :nod:
21.02.20076.5KB
operele mele de arta :d:surprised:
24.05.200837.2KB

 
3 imagini haioase3
18.06.200732.6KB
sora 100 % !!! nu credeti ca ar fi nice dak sora si leon sar kiss ???? :nod:  :nod:  :nod:  :nod:sora 100 % !!! nu credeti ca ar fi nice dak sora si leon sar kiss ???? :nod: :nod: :nod: :nod: :nod:
07.10.200715.4KB
:d  :d daca ai fi un anime cum ai arata ca sirena?:D :D
03.02.201267KB
esti o pesoana si  plangi daca iei mai putin de 10 . dar esti si .
numele tau e c cum ai arata inESTI O PESOANA INTELIGENTA, SI PLANGI DACA IEI MAI PUTIN DE 10 . DAR ESTI SI COPILAROASA . NUMELE TAU E FRNCESCA MAJORITATEA C
27.01.201242.5KB

 
esti o persoana mai singura dar te descurci sati faci d ce fata din mermaidESTI O PERSOANA MAI SINGURA DAR TE DESCURCI SATI FACI PRIETENI MAJORITATEA D
21.01.201225.2KB
emo girl poze emoemo girl
11.11.20083.8KB
inca o poza. kaleido star pictInca o poza.
02.09.200720.7KB
naruto ca e fiul lui yondaime si stie si sage mode plus pe care distruge pe mod celular uchihanaruto ca e fiul lui yondaime si stie si sage mode plus rasenshuriken pe care distruge pe mod celular
15.04.201059.5KB

 
e oribil fara suparare naruto 1 teste oribil fara suparare
30.11.201047.6KB
cine pune cea mai frumoasa poza 



locul 3: concur de pozecine pune cea mai frumoasa poza locul 1: locul 2: locul 3:
01.03.200919.1KB
hinata poze din anime narutohinata
13.07.200727.3KB
esti osirena plina de viata , ti place sa stai doar in  apa si sa nu esti la suprafata. locuiesti inESTI OSIRENA PLINA DE VIATA , TI PLACE SA STAI DOAR IN APA SI SA NU ESTI LA SUPRAFATA. LOCUIESTI IN OCEANUL INGETAT DEACEA NU POTI IESI LA MAL MAJORITATEA B
03.02.201217.7KB

 
si asta. kaleido star pictSi asta.
02.09.200714.6KB
:) poze emo:)
11.11.20085.4KB
sakura poze din anime narutosakura
15.04.201029.4KB
si eu sunt noua! am 13 ani,40 kg,1.60 inaltime si sunt satena cu ochi verzi! :razz: buna!si eu sunt noua! am 13 ani,40 kg,1.60 inaltime si sunt satena cu ochi verzi! :razz:
21.02.20074.6KB

 
dupa inuyasha vine dupa parerea mea ! dar pe o scara d l 1 la 10 iasdupa inuyasha vine gravitation dupa parerea mea ! dar pe o scara d l 1 la 10 ias da.......hmm........1000000000000000000000000000000000000000000000000
07.10.200744.8KB
mia niste poze kd kiddy grademia niste poze kd
13.08.200738.4KB
pentru meu preferat: (din 
si aici una cu lina:
  creatiile melePentru inceput,personajul meu preferat: (din Inuyasha) :D:nod: Si aici una cu Lina:
31.08.200612.9KB
poze din galaxy angel galaxy angelpoze din galaxy angel
17.06.200783.3KB

 
esti plina de viata si te dedici in ceea ce  faci. sportul tau este b daca ai fi un anime ce sportESTI PLINA DE VIATA SI TE DEDICI IN CEEA CE FACI. SPORTUL TAU ESTE FOOTBALUL MAJORITATEA B
08.02.201229.8KB
afalcine esti acum si aici :)  :)  =)  ;)  :uimit:  :nono:  :nebun:  :nebun:  :rotfl:  :rotfl:afalcine esti acum si aici :) :) =) ;) :uimit: :nono: :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
14.01.201260.6KB
este dragutza shi desteapta shi nu imi pasa k este a lui kykio esu o aleg pe cea mai dragutza adikeste dragutza shi desteapta shi nu imi pasa k este reancarnarea a lui kykio esu o aleg pe cea mai dragutza adik kagome
17.12.200745.9KB
daca cv vmai vr poze ks contactyma da akum e prea tarzir k sa le mai postez asa k nooapte bunnnaDaca cv vmai vr poze KS contactyma da akum e prea tarzir k sa le mai postez asa k nooapte bunnna :hi: :hi: :hi: :hi: ciao
13.08.200720.8KB

 
nu prea iti place sa stai  in apa asa ca stai pe nisip mai mult, dar sa vii pe plaja nu e stilulNU PREA ITI PLACE SA STAI IN APA ASA CA STAI PE NISIP MAI MULT, DAR SA VII PE PLAJA NU E STILUL TAU, TU AI VENIT MAI MULT CA SA STAI CU PRIETENI TAI MAJORITATEA C
27.01.201212.8KB
esti o peroana foarte frumoasa si b cum ai arata ca siESTI O PEROANA FOARTE FRUMOASA SI GINGASA MAJORITATEA B
21.01.201242.8KB
:d  sper sa va placa :d  :d  :hi: melodia preferata:D sper sa va placa :D :D :hi:
30.11.200917.4KB
sora! 
 pentru ca:
 e si pentru ca:
 e si deci o aleg pe sora! :nod: sora sau layla?sora! pentru ca: e nebunica,draguta si sincera! layla! pentru ca: e rece,curajoasa si puternica! deci o aleg pe sora! :nod:
21.02.200731KB

 
k.d. kiddy gradeK.D.
13.08.200735.5KB
oricum , la mine e primu desen anime pe care l-am facut (a fost in paint) , pai asa ca nu radeti , eOricum , la mine e primu desen anime pe care l-am facut (a fost in paint) , pai asa ca nu radeti , e primu si nu stiu cat de reusit e , ptr primu meu desen cred ca e dragut. :( :( :(
06.03.200821.3KB
1 care e culoarea ta roz
b rosu 
c maro
d alb 
e verde


2 unde csa
b in templu
c la spital
d cu1 care e culoarea ta prferata? a roz b rosu c maro d alb e verde 2 unde locuiesti? intro csa b in templu c la spital d cu familia e la sotul meu 3 iti place sa te rogi in templu? a da b nu c uneori d sunt nevoita e deloc 4 te imbraci adecvat chinezoicelor? a da b nu c doar cand ies din casa d uneori e niciodata 5 cum esti? a singura b frumoasa c enervanda d frumoasa e populara MAJORITATEA A
08.02.201226.4KB
........ poze emo........
11.11.20088.7KB

 
noua poze cu slayersnoua
01.09.200640KB
slayers gang imagini haioaseslayers gang
07.02.20087.3KB
am si eu! :nod: kaleido star pictam si eu! :nod:
22.02.200731KB
esri o pesoana blanda si si ai noroc in b ce fata din mermaidESRI O PESOANA BLANDA SI CARAGHIOASA. SI AI NOROC IN DRAGOSTE MAJORITATEA B
21.01.201247.7KB
InapoiInainte