AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Angi pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 52 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
pink
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 27
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
devil_trickster
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
|
|
kikyo.are shy kagome partzyle ey bune[bn,bn are numa partzy bune]da tot o aleg pe kikyo 
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Mie imi place mai mult Kagome.E mai draguta.
Oricum,amandoua sunt super.Doar ca depinde din ce punct de vedre le privesti. Dar tot Kagome imi place mai mult!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Jigoku Shoujo
3. Kondo no
 Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
|
|
KIKYO!! Kagome este prea simpatik pentru gustul meu. prea...AMABILA!!
Modificat de Jigoku Shoujo (acum 18 ani)
_______________________________________ Your bitterness, I will despel The person tormenting you... Will immediately be taken to Hell... Let me show you what death is...

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
|
|
Kikyo clar Kagome e doar o copie imperfecta
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Miko
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
|
|
Pe Kagome o aleg!!Este simpatica,draguta,frumoasa,curajoasa....Kikyo e doar invidioasa pe Kagome ca-l place pe Inuyasha...kikyo il vrea numai pentru ea si-n al doilea rand acum este personaj negativ.
_______________________________________ Iubesti pe cineva si iubesti din tot sufletul, Dar daca cineva ti-l fura? Nu incerca sa faci ceva rau decat s-o pedepsesti, Arata-i iubitului tau toata dragostea si el pe cealalata o va uita.
Sigur ceva bine se va intampla daca si tu bine vei face la fel!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Black Demon
3. Kondo no
 Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
|
|
Imi place mai mult de Kagome(desi mai frumoasa e Kikyo)deoarece este desteapta,curajoasa,draguta.Ma enerveaza Kikyo pentru ca o uraste pe Kagome si crede ca Inuyasha a onorat-o.
_______________________________________ Dreams I`ve dreamed and wishes ceased /I feel the inner demon`s pleased /The wheel keeps turning endlessly /I let rain fall down on me!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Alina Dulcik
3. Kondo no
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
|
|
kagome fara numar !!!
40.6KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
moonflower_tenshi
4. Jumbi
 Din: Tecuci, jud Galati
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
|
|
Imi place mai mult Kikyou... Kagome are calitatile ei, iar Kikyou defectele ei, nimeni nu e perfect... Kagome nu stie sa-l aprecieze pe Inuyasha (I mean: 'Osuwari!' in jos, 'Osuwari!' in sus), ii da prea multa atentie lui Koga nerealizand ca se iveste cate o cearta intre cei doi defiecare data cand face chestia asta.... si tot pe Inuyasha da vina pana la urma; Aceeasi chestie cand Kagome a racit si Inuyasha a stat cu ea pana s-a facut bine. Kagome nu a inteles intentia lui inuyasha, spunand ca nu are nevoie de ajutor, ca invatatul e mai important, tipand si facand chestii care nu trebuiau facute. 2. Si Kagome si kikyou il vor pe Inuyasha doar pentru ele, cine a vazut intreaga serie intelege ce vreau sa spun... Kagome se intristeaza mereu la sfarsitul seriei cand Inuyasha se duce dupa Kik sau cand our si simlu vorbeste cu ea, plus ca de fiecare data cand se intoarce il intreaba ce-au vorbit. Ce-i drept, i Kikyou a gresit cand a pus-o pe Kagome in situatii ...nu prea frumoase (ma refer la doua dintre ele, un pe la inceput si alta pe la mijlocul seriei), dar se si salveaza reciproc pe la sfarsit, intelegandu-se perfect in asemenea situatii...
As mai avea multe exemple de dat, dar ma opresc aici...
Concluzia: Amandoua au partile lor bune si partile lor rele, dar tot pe Kikyou o prefer mai mult.... (and she's a lot more beautiful than Kag)
_______________________________________
 I have the means in my hands and the will in my heart....
|
|
| pus acum 18 ani |
|
saora_temari
3. Kondo no
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
este dragutza shi desteapta shi nu imi pasa k este reancarnarea a lui kykio esu o aleg pe cea mai dragutza adik kagome
45.9KB
_______________________________________ Denisa M
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Hakusho
3. Kondo no
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 7
|
|
O aleg CLAR pe Kikyo-Sama
|
|
| pus acum 14 ani |
|