AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Angi pe Simpatie
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 52 ani
AnimeAndOthers / Inuyasha / Kikyo sau Kagome?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Mie-mi place mai mult de Kagome.Mi se pare ca tine cu adevarat la Inuyasha,si nu stiu...mi se pare speciala,fata de Kikyo....
E si frumoasa,si desteapta,curajoasa,puternica....


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 19 ani
   
pink
3. Kondo no

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 27
tot kagome

pus acum 19 ani
   
devil_trickster
3. Kondo no

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
kikyo.are shy kagome partzyle ey bune[bn,bn are numa partzy bune]da tot o aleg pe kikyo 

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Mie imi place mai mult Kagome.E mai draguta.

Oricum,amandoua sunt super.Doar ca depinde din ce punct de vedre le privesti. Dar tot Kagome imi place mai mult!


pus acum 19 ani
   
Jigoku Shoujo
3. Kondo no

Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
KIKYO!! Kagome este prea simpatik pentru gustul meu. prea...AMABILA!!



Modificat de Jigoku Shoujo (acum 18 ani)


_______________________________________
Your bitterness, I will despel
The person tormenting you...
Will immediately be taken to Hell...
Let me show you what death is...



pus acum 18 ani
   
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
Kikyo clar Kagome e doar o copie imperfecta

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Miko
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
Pe Kagome o aleg!!Este simpatica,draguta,frumoasa,curajoasa....Kikyo e doar invidioasa pe Kagome ca-l place pe Inuyasha...kikyo il vrea numai pentru ea si-n al doilea rand acum este personaj negativ.

_______________________________________
Iubesti pe cineva si iubesti din tot sufletul,
Dar daca cineva ti-l fura?
Nu incerca sa faci ceva rau decat s-o pedepsesti,
Arata-i iubitului tau toata dragostea si el pe cealalata o va uita.

Sigur ceva bine se va intampla daca si tu bine vei face la fel!

pus acum 18 ani
   
Black Demon
3. Kondo no

Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
Imi place mai mult de Kagome(desi mai frumoasa e Kikyo)deoarece este desteapta,curajoasa,draguta.Ma enerveaza Kikyo pentru ca o uraste pe Kagome si crede ca Inuyasha a onorat-o.

_______________________________________
Dreams I`ve dreamed and wishes ceased /I feel the inner demon`s pleased /The wheel keeps turning endlessly /I let rain fall down on me!

pus acum 18 ani
   
Alina Dulcik
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
kagome fara numar !!!

kikyo sau kagome? kagome fara numar !!!

40.6KB


pus acum 18 ani
   
moonflower_tenshi
4. Jumbi

Din: Tecuci, jud Galati
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
Imi place mai mult Kikyou... Kagome are calitatile ei, iar Kikyou defectele ei, nimeni nu e perfect...  Kagome nu stie sa-l aprecieze pe Inuyasha (I mean: 'Osuwari!' in jos, 'Osuwari!' in sus), ii da prea multa atentie lui Koga nerealizand ca se iveste cate o cearta intre cei doi defiecare data cand face chestia asta.... si tot pe Inuyasha da vina pana la urma; Aceeasi chestie cand Kagome a racit si Inuyasha a stat cu ea pana s-a facut bine. Kagome nu a inteles intentia lui inuyasha, spunand ca nu are nevoie de ajutor, ca invatatul e mai important, tipand si facand chestii care nu trebuiau facute.
2. Si Kagome si kikyou il vor pe Inuyasha doar pentru ele, cine a vazut intreaga serie intelege ce vreau sa spun... Kagome se intristeaza mereu la sfarsitul seriei cand Inuyasha se duce dupa Kik sau cand our si simlu vorbeste cu ea, plus ca de fiecare data cand se intoarce il intreaba ce-au vorbit. Ce-i drept, i Kikyou a gresit cand a pus-o pe Kagome in situatii ...nu prea frumoase (ma refer la doua dintre ele, un pe la inceput si alta pe la mijlocul seriei), dar se si salveaza reciproc pe la sfarsit, intelegandu-se perfect in asemenea situatii...

As mai avea multe exemple de dat, dar ma opresc aici...

Concluzia: Amandoua au partile lor bune si partile lor rele, dar tot pe Kikyou o prefer mai mult.... (and she's a lot more beautiful than Kag)


_______________________________________

I have the means in my hands and the will in my heart....

pus acum 18 ani
   
saora_temari
3. Kondo no

Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
este dragutza shi desteapta shi nu imi pasa k este reancarnarea a lui kykio esu o aleg pe cea mai dragutza adik kagome

kikyo sau kagome? este dragutza shi desteapta shi imi pasa este lui kykio esu aleg cea mai dragutza

45.9KB


_______________________________________
Denisa M

pus acum 18 ani
   
Hakusho
3. Kondo no

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 7
O aleg CLAR pe Kikyo-Sama

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la