Lui Leon cred ca-i pl
mai mult de Sora decat lui Yuri :nod:
15.10.2007
27.1KB
:)
17.06.2007
61.6KB
se baga inetre kagome shi inuyasha shi la omorat pt k esra sub vraja asa o sa se intample shi ku kagome :(
17.12.2007
67.1KB
Layla
13.08.2007
14.1KB
MEGI PE PLAJA DOAR CA SA FII IN CENTRUL ATENTIEI DAR MAI MULT TE FACI DE RAZ, DAR STI CUM SA PROFITI DE CETI OFERA PLAJA
MAJORITATEA B
27.01.2012
34.7KB
ESTI O PERSOANA GINGASA SI DE TREABA STI SA TE DISTREZI SI O FACI INTRUN FEL OK
MAJORITATEA C
21.01.2012
50.5KB
mai mult yuri! dar acum nu imi place ca a inceput sa se faca rau! :nono: si nu e bine!
21.02.2007
4.6KB
1 care e culoarea ta preferata ?
a roz
b vrde
c negru
d maro
e albastru
2 teai indragosti vreodata de u muritor?
a da
b nu
c nustiu
d poate
e vreau un om al apelor la fel ca mn
3 in ce apa iti place sa inoti?
a rece
b fierbinte
c calda
d curata
e murdara
4 care e oceanul tau preferat?
a atlantic
b pacific
c artic
d indian
e inghetat
5 cum ai vrea sa se numeasca regatul tau?
a aquamagic
b aqualand
c atlantida
d aqqua wemen
e artictar
MAJORITATEA A
03.02.2012
40KB
:)
11.11.2008
23.9KB
Pun si eu.
02.09.2007
28.2KB
pentru fani naruto sakura
15.04.2010
31.5KB
Sa punem si noi :D:D
22.07.2007
35.6KB
te-am trimis mesaj de mult.....si inca mai astept raspunsu.... :x :x :x
13.11.2008
59.2KB
aloha
07.10.2007
58.9KB
e putin cam inganfata ..dar in rest no comment....
20.11.2007
40.3KB
K.D.
13.08.2007
40.3KB
:dinti:
24.05.2008
5.8KB
ESTI O PERSOANA DE TREABA IN CARE POTI AVEA INCREDERE , DAR SUB MASCA TA AI O INIMA MARE SI SUFERI CAND ALTI PROFITA DE TN SAU TE MINT
NUMELE TAU E ANDREEA
MAJORITATEA D
27.01.2012
49.7KB
1. YuYu Hakusho
2. Dragon Ball/ Z / GT
3. Naruto
4. InuYasha
5. Captain Tsubasa
:) :hi:
03.02.2012
9.7KB
2
18.06.2007
31.6KB
ca si tine
07.10.2007
32KB
ESTI O PESOANA AMUZANTA SI PLINA DE VIATA SI VEI GASI O PERSOANA TIMIDA DAR CARE TE VA IUBI
MAJORITATEA C
21.01.2012
42.4KB
Iar...alte poze.
02.09.2007
19.2KB
naruto shippuden
15.04.2010
59.5KB
::
31.08.2006
4.1KB
Mie imi place cel mai mult de Sasuke :zzz: :zzz: :nod: :nod: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :nod: :nod:
02.08.2007
4.1KB
imi place de sora este amuzanta shi talentata :P
17.12.2007
2.8KB
naruto
13.07.2007
30.6KB
se potrivesc foarte bine dar dak miroku nu sar mai uita dupa alte femei sango nu iar mai trage palmile pe care le obisnuieste =D =D
17.12.2007
30.8KB
Atentie:La threadul poze puteti sa postati de cate ori vreti consecutiv.
Nu avem cu Cowboy Bebop