AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lolo
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
25 - 52 ani
AnimeAndOthers / Naruto / Fetele  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Pai...toate sunt dragute,fiecare in felul ei;
dar trebuie sa recunosc,ca cel mai mult imi place de Sakura. e asa...se face placuta de oricine (cred eu;poate nu va place de ea,dar nu cred ca o uraste cineva)

Ino este pana in examenul Chuunin egala cu sakura (ca dupa aceea nu mai lupta si u stiu;in shipppuuden nici nu a aparut )

Tenten e puternica si ea,dar nu stiu de ce foloseste mereu tehnici prin care isi face arme...poate ar fi mai buna la taijutsu daca s-ar antrena...sau altfel de ninjutsu.De fapt,nu am vazut-o,cred,niciodata facand o thenica de inlocuire,transformare sau din aia...dublare (cum se zice in romana?) In schimb,e foarte draguta

Temari..nu apare foarte des,dar in ciuda comportamentului ei cateodata,ei ii pasa de ce se intampla cu ceilalti.


Hinata;e puternica si draguta;a avut curajul sa lupte cu Neji,geniul clanului Hyuuga,si e curajoasa;a invatat de la Naruto sa nu se dea batuta..

=D  =D                      :


pus acum 19 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Da si mie tot Sakura imi place. Si ai dreptate in privinta lui Tenten nu prea foloseste altceva. 

_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 19 ani
   
forgotten_day
3. Kondo no

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
Tânăra , Haruno Sakura, este o fată simpatică îndragostită de Sasuke. Aceasta speră să ajungă în aceaşi echipă cu el şi intâmplarea face să i se indeplinească dorinţa. Orbită de Sasuke, Sakura nu-şi ia antrenamentul în serios până când realizează la examenul chuunin că este “inutilă”. Atunci îşi dă seama că ceva trebuie să se schimbe şi ajunsă într-o situaţie limită, spiritul de luptător din ea se dezlănţuie. Putem spune că examenul chuunin a reprezentat o etapă importantă în evoluţia ei, dar poate cel mai important moment este acela când nu reuşeşte să-l ţină pe Sasuke în sat şi îi cere noului Hokage, Tsunade, să o accepte ca student şi să o pregătească pentru a deveni un medic ninja.
Rangul ei este de genin...
   Hinata Hyga:este o fata indragostita in adevaratul sens al cuvantului de Naruto..Acesta...nu a stiut asta pana cand Hinata nu si-a combinat rusinea cu curajul si optimismul.
Temari...temari este o fata cu sufletul rece...adanc ascuns in caracterul ei...nu pot sa o descriu chiar asa detaliat...deoarece aceasta apare foarte rar in anime-ul "Naruto".
Ten-Ten este o puternica femeie ninja care are sanse foarte mari pentru a deveni o buna Tsunade...Membrii ei de echipa sunt :Neji si Rock-Lee...Rangul:Genin


pus acum 19 ani
   
devil_trickster
3. Kondo no

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
mye cel may mult imy place de hinata...nu cred k ar trebui sa o may caracterizez k deja atzy faqt-o voy mult may bn decat ash fy faqt yo   

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Jigoku Shoujo
3. Kondo no

Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
imi place Kurenai... cre k asha o chema... nu?

_______________________________________
Your bitterness, I will despel
The person tormenting you...
Will immediately be taken to Hell...
Let me show you what death is...



pus acum 18 ani
   
LG
Administratori

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
Daca te referi la profesoara echipei numarul 8 (Hinata, Kiba, shino) atunci ai dreptate!

Glumeam, sigur ca ai dreptate!


_______________________________________




GreatestAnime
GreatestAnime site

pus acum 18 ani
   
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
Mie imi place cel mai mult de Sasuke                   

fetele mie imi place cel mai mult                  

4.1KB


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
LG
Administratori

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
Da dar Sasuke nu e fata

_______________________________________




GreatestAnime
GreatestAnime site

pus acum 18 ani
   
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
da am inkurkat topikurile
[cat de fraiera pot sa fiu]


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Miko
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
Mie imi place de Sakura pentru ca e draguta si simaptica,dar si de Temari pentru ca are o voce cool,este frumoasa si puternica.

_______________________________________
Iubesti pe cineva si iubesti din tot sufletul,
Dar daca cineva ti-l fura?
Nu incerca sa faci ceva rau decat s-o pedepsesti,
Arata-i iubitului tau toata dragostea si el pe cealalata o va uita.

Sigur ceva bine se va intampla daca si tu bine vei face la fel!

pus acum 18 ani
   
saora_temari
3. Kondo no

Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
temari, tenten ,sakura

_______________________________________
Denisa M

pus acum 18 ani
   
Eyes_2000
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 13
sakura 4ever

pus acum 18 ani
   
angel in the night
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
sakura 4ever:*:*:**:*:**:

fetele sakura

32.3KB


_______________________________________
[...dUpA fOsTu ViNe AlTu...AcElEaShI gEsTuRi ShI cUvInTe ToT k InAiNtE...Il CrEzI...aPoI iTzI dAi SeAmA cA e AlTa PoVeSTe...AcElAsHi ScEnArIu...AlTe FeTse...!!]

pus acum 17 ani
   
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
mie imi place de sakura hinata ino ten ten temarisi cam atat

pus acum 17 ani
   
missclaudia0499
6. Ichinin

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 155
K

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la