AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: misha_light
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 47 ani |
|
bya_cory_98_ka
3. Kondo no
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
|
|
Sasuke Uchiha e cel mai tare 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
saora_temari
3. Kondo no
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
eu ii clasific asa: dragutz:sasuke 100% naruto 99,9% putere:sasuke:75% naruto:100% adik chiar dak are pe kyuubi inauntru naruto este puternic shi asa ati vaziut tehnica rasengan lar fi distrus pe sasuke
_______________________________________ Denisa M
|
|
| pus acum 18 ani |
|
angel in the night
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
|
|
la mn dupa clasificare ar fi ceva de genul frumusete: sasuke:100% naruto:90%
putere: sasuke:100% naruto:100%
popularitate: sasuke:100% naruto5%

30.1KB
_______________________________________ [...dUpA fOsTu ViNe AlTu...AcElEaShI gEsTuRi ShI cUvInTe ToT k InAiNtE...Il CrEzI...aPoI iTzI dAi SeAmA cA e AlTa PoVeSTe...AcElAsHi ScEnArIu...AlTe FeTse...!!]
|
|
| pus acum 17 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
Cum? Persoana mea nu a postat inca aici? Nu-mi vine sa cred!
Daca era sa raspund, mult mai devreme, eram mult mai entuziasmata de tema subiectului... Dar, ca sa fiu on-topic... Sasuke este alegerea mea. Dar si Naruto e dragut. Totusi pe Sasuke l-a simpatizat intotdeauna mult mai mult. Acum insa s-ar putea sa raspund altfel (adica: sunt egali). Nu stiu de ce, in momentul asta parca Naruto-mi creste in ochi pe secunda ce trece..poate din cauza ca am inceput sa agreez vocea ('voice actor' adica) mai mult, de fapt chiar imi place mult. 
_______________________________________ "Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!" >>>> <<<< If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
|
|
sasuke si naruto sunt cei mai tari
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
hinata eu real ninja
3. Kondo no
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 25
|
|
Ce?Aleg naruto parerea mea:frumos:Sasuke90 la suta naruto 100 la suta putere naruto suta la suta sasuke suta la suta illlllll ador pe naruto deci naruto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
17.1KB
_______________________________________ Im shy, so am I, I can remove me, so I am ..... I want to be another somewhat bold in May but so am I and what we do.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
dany14
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
|
|
naruto ca e fiul lui yondaime si stie si sage mode plus rasenshuriken pe care distruge pe mod celular
59.5KB
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
missclaudia0499
6. Ichinin
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 155
|
|
la mn dupa clasificare ar fi ceva de genul frumusete: 1 SAKURA 2 HINATA 3 INO 4 TEMARI 5 TEN TEN
SI BAIETI
1 SASUKE 2 NARUTO
19KB
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
missclaudia0499
6. Ichinin
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 155
|
|

30.3KB
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
missclaudia0499
6. Ichinin
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 155
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|