AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
oana89 pe Simpatie
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 46 ani
AnimeAndOthers / Inuyasha / Ce nu va place la Kikyo?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Eu
Vizitator



Pai,pentru ineput e o nesuferia insuportabila.Nu a murit pentru Inuyasha,ci a murit impacata,ca L-A OMORAT pe el.L-a omorat doar pt distractie proprie.Daca-l iubea,nu-l maI OMORA.E doar un dreaq impielitzat si Kagome nu-i reincarnarea ei.Sa se arunce dreaq pe geam.Dar uitasem ca e atat de proasta ca nu stie ce-i ala.e doar o roata de rezerva imputzita,veche si ruginita.E doar pamant,care ar trebui aruncat in apa sa se imprastie.Gata!M-am eliberat pe moment.Va multumesc pt timpul acordat.

pus acum 19 ani
   
moonflower_tenshi
4. Jumbi

Din: Tecuci, jud Galati
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
Dak vrei sa stii, nu l-a omorat din distractie proprie ci din kuza lui naraku. mai informeaza-te! si, ce nu-mi place la kikyou este k este inkpatanata!

_______________________________________

I have the means in my hands and the will in my heart....

pus acum 19 ani
   
pink
3. Kondo no

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 27
ma enerveaza k se baga intre inuyasha si kagome

pus acum 19 ani
   
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Nu-mi place nimic.Doar infatisarea.

pus acum 19 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
A,Sesshoumaru no tenshi,mi-ai luat cuvintele din gura,sau mai bine zis literele de pe tastatura.Nimic,poate doar cum arata,e frumoasa,da' Kagome e de 100000000000000......... de ori mai frumoasa!

_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 19 ani
   
Eu
Vizitator




moonflower_tenshi a scris:

Dak vrei sa stii, nu l-a omorat din distractie proprie ci din kuza lui naraku. mai informeaza-te! si, ce nu-mi place la kikyou este k este inkpatanata!


N-ai dreptate.Du-te si tu cu ea sa va aruncati dreaq pe geam daca sunteti asa proaste.
  Ia de-aici.Sa te inveti minte.


pus acum 19 ani
   
Eu
Vizitator




pink a scris:

ma enerveaza k se baga intre inuyasha si kagome

 

               Da,asa e. Dao-ncolo de Ky*i*u.


pus acum 19 ani
   
sora-ks_kikyo-inuyasha
3. Kondo no

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3
Ce pot sa zic e k e preferata mea si totul imi place la ea! nu inteleg de ce o urati...

place kikyo? pot zic preferata mea totul imi place ea! inteleg urati...

13.5KB

Modificat de sora-ks_kikyo-inuyasha (acum 19 ani)


_______________________________________
Tsubasa wa yume,soshite sora e!(Aripile sunt visele mele,intinse spre cer!)

pus acum 19 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148

sora-ks_kikyo-inuyasha a scris:

Ce pot sa zic e k e preferata mea si totul imi place la ea! nu inteleg de ce o urati...

Pai...e destul de draguta dar...e enervanta,e pamant si apa,roata de rezerva si nu continui ca poate se supara cineva


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 19 ani
   
re
4. Jumbi

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 50
nu nu imi place! din cauza ei inuyasha poate sa ajunga cu ea in iad! iar o face suparata pe kagome!

place kikyo? imi place! din cauza inuyasha poate ajunga iad! iar face suparata kagome!

24KB


_______________________________________
In minte iti vin diverse idei si ai grija cum le folosesti!



pus acum 19 ani
   
devil_trickster
3. Kondo no

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
fyecare q gusturyle luy...da mye tot imy place may mult de kikyo...cel may mult imy place infatzysharea shy k e inkpatzanata
shy in fynal spun shy yo:de-acord q sora-ks_kikyo-inuyasha![numa k yo shtyu dc o uratzy    ]


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
LG
Administratori

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
Dar exista ceva ce NU iti place la ea?Ca tu aici ai spus ce-ti place .

_______________________________________




GreatestAnime
GreatestAnime site

pus acum 19 ani
   
devil_trickster
3. Kondo no

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
pey tocmay faza e k defapt nu prea pot gasi ceva ce sa nu-mi plak la ea 

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Oricum,u nu am nimic cu kikyou,cel putin nu acum.Doar ca nu-mi place asa mult de ea.

pus acum 19 ani
   
Jigoku Shoujo
3. Kondo no

Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
mie imi place Kikyo. defapt... kagome chiar ma calca pe bataturi. Imi vine sa o strang de gat. oricum. nu cred k Kikyo se potriveste cu Inu. Ea e mult prea cool pentru el 



_______________________________________
Your bitterness, I will despel
The person tormenting you...
Will immediately be taken to Hell...
Let me show you what death is...



pus acum 18 ani
   
Alina Dulcik
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
nu stiu ce sa zic 

place kikyo? stiu zic 

32.8KB


pus acum 18 ani
   
moonflower_tenshi
4. Jumbi

Din: Tecuci, jud Galati
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
Lol, mai bine se inchide subiectul ca iese cu bataie 

_______________________________________

I have the means in my hands and the will in my heart....

pus acum 18 ani
   
emma_ai
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
singurul lucru care nu-mi place la ea este aroganta ei ...in rest nu am nik q ea ....  

pus acum 18 ani
   
saora_temari
3. Kondo no

Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
se baga inetre kagome shi inuyasha shi la omorat pt k esra sub vraja asa o sa se intample shi ku kagome

place kikyo? baga inetre kagome shi inuyasha shi omorat esra sub vraja asa intample shi kagome

67.1KB


_______________________________________
Denisa M

pus acum 18 ani
   
ank-inuyasha
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 33
Mie nu-mi place Kikyuo , iubirea adevarata nu e infranta asa usor , Inuyasha si Kikyuo n-au avut incredere in ei pentru ca niciunul nu s-a gandit ca ar fi o inscenare adica , daca ei se iubeau nu ar fi putut crede ca celalalt ar fi tradat , deci ei au ales ura in loc sa se gandeasca de ce a facut celalat asta , au lasat iubirea si-au trecut la ura , asta e punctul slab , ca in rest e la fel de draguta si buna ca si Kagome , inca un aspect , Kagome il lasa pe Inuyasha sa aleaga , si ea ar salva-o pe Kikyuo , insa daca ar fi ceva ca atunci cu Inuyasha cand a tinut-o sa nu cada n-ar accepta sa fie salvata de rivala ei .
  Si daca n-ar fi murit , acum ar fi batrana , ar avea 68 de ani , n-ar mai trai mult .
Deci ea a lasat ura sa puna stapanire pe ea , asta nu-mi place Kagome , este mai pura prin faptul asta , ea a avut si ea inima intunecata , dar a rezistat punand ca Inuyasha n-o va uita niciodata pe Kikyuo , dar ea il iubeste si nu va renunta.   
  Asta nu-mi place , o consider obstacolul in calea fericirii lor , din cauza ei sufera toti Inuyasha , Kagome si ea.
  Ar putea sa-i curme suferinta lui Inuyasha , lasandu-l sa traiasca fericit alaturi de Kagome , sa sufere doar ea , dar tot ar trebui sa fie fericita , pentru ca persoana iubita ar fi fericita ,    s-ar bucura ca el a gasit pe cineva care sa-l ,iubeasca cu adevarat .


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Hakusho
3. Kondo no

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 7
Kikyo e favorita mea,nimic nu ma enerveaza la ea

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la