AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: oana89 pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 46 ani |
|
|
|
Pai,pentru ineput e o nesuferia insuportabila.Nu a murit pentru Inuyasha,ci a murit impacata,ca L-A OMORAT pe el.L-a omorat doar pt distractie proprie.Daca-l iubea,nu-l maI OMORA.E doar un dreaq impielitzat si Kagome nu-i reincarnarea ei.Sa se arunce dreaq pe geam.Dar uitasem ca e atat de proasta ca nu stie ce-i ala.e doar o roata de rezerva imputzita,veche si ruginita.E doar pamant,care ar trebui aruncat in apa sa se imprastie.Gata!M-am eliberat pe moment.Va multumesc pt timpul acordat.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
moonflower_tenshi
4. Jumbi
 Din: Tecuci, jud Galati
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
|
|
Dak vrei sa stii, nu l-a omorat din distractie proprie ci din kuza lui naraku. mai informeaza-te! si, ce nu-mi place la kikyou este k este inkpatanata! 
_______________________________________
 I have the means in my hands and the will in my heart....
|
|
| pus acum 19 ani |
|
pink
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 27
|
|
ma enerveaza k se baga intre inuyasha si kagome
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Nu-mi place nimic.Doar infatisarea.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
moonflower_tenshi a scris:
Dak vrei sa stii, nu l-a omorat din distractie proprie ci din kuza lui naraku. mai informeaza-te! si, ce nu-mi place la kikyou este k este inkpatanata!  |
N-ai dreptate.Du-te si tu cu ea sa va aruncati dreaq pe geam daca sunteti asa proaste.
                  Ia de-aici.Sa te inveti minte.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
pink a scris:
ma enerveaza k se baga intre inuyasha si kagome |
Da,asa e. Dao-ncolo de Ky*i*u.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
sora-ks_kikyo-inuyasha
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3
|
|
Ce pot sa zic e k e preferata mea si totul imi place la ea! nu inteleg de ce o urati...
13.5KB
Modificat de sora-ks_kikyo-inuyasha (acum 19 ani)
_______________________________________ Tsubasa wa yume,soshite sora e!(Aripile sunt visele mele,intinse spre cer!)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
re
4. Jumbi
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 50
|
|
nu nu imi place! din cauza ei inuyasha poate sa ajunga cu ea in iad! iar o face suparata pe kagome! 
24KB
_______________________________________ In minte iti vin diverse idei si ai grija cum le folosesti!

|
|
| pus acum 19 ani |
|
devil_trickster
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
|
|
fyecare q gusturyle luy...da mye tot imy place may mult de kikyo...cel may mult imy place infatzysharea shy k e inkpatzanata shy in fynal spun shy yo:de-acord q sora-ks_kikyo-inuyasha![numa k yo shtyu dc o uratzy ]
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
LG
Administratori
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
devil_trickster
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
|
|
pey tocmay faza e k defapt nu prea pot gasi ceva ce sa nu-mi plak la ea 
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Oricum,u nu am nimic cu kikyou,cel putin nu acum.Doar ca nu-mi place asa mult de ea.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Jigoku Shoujo
3. Kondo no
 Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
|
|
mie imi place Kikyo. defapt... kagome chiar ma calca pe bataturi. Imi vine sa o strang de gat. oricum. nu cred k Kikyo se potriveste cu Inu. Ea e mult prea cool pentru el
_______________________________________ Your bitterness, I will despel The person tormenting you... Will immediately be taken to Hell... Let me show you what death is...

|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Alina Dulcik
3. Kondo no
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
|
|
nu stiu ce sa zic 
32.8KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
moonflower_tenshi
4. Jumbi
 Din: Tecuci, jud Galati
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
|
|
Lol, mai bine se inchide subiectul ca iese cu bataie 
_______________________________________
 I have the means in my hands and the will in my heart....
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
emma_ai
3. Kondo no
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
|
|
singurul lucru care nu-mi place la ea este aroganta ei ...in rest nu am nik q ea .... 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
saora_temari
3. Kondo no
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
se baga inetre kagome shi inuyasha shi la omorat pt k esra sub vraja asa o sa se intample shi ku kagome 
67.1KB
_______________________________________ Denisa M
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ank-inuyasha
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 33
|
|
Mie nu-mi place Kikyuo , iubirea adevarata nu e infranta asa usor , Inuyasha si Kikyuo n-au avut incredere in ei pentru ca niciunul nu s-a gandit ca ar fi o inscenare adica , daca ei se iubeau nu ar fi putut crede ca celalalt ar fi tradat , deci ei au ales ura in loc sa se gandeasca de ce a facut celalat asta , au lasat iubirea si-au trecut la ura , asta e punctul slab , ca in rest e la fel de draguta si buna ca si Kagome , inca un aspect , Kagome il lasa pe Inuyasha sa aleaga , si ea ar salva-o pe Kikyuo , insa daca ar fi ceva ca atunci cu Inuyasha cand a tinut-o sa nu cada n-ar accepta sa fie salvata de rivala ei . Si daca n-ar fi murit , acum ar fi batrana , ar avea 68 de ani , n-ar mai trai mult . Deci ea a lasat ura sa puna stapanire pe ea , asta nu-mi place Kagome , este mai pura prin faptul asta , ea a avut si ea inima intunecata , dar a rezistat punand ca Inuyasha n-o va uita niciodata pe Kikyuo , dar ea il iubeste si nu va renunta. Asta nu-mi place , o consider obstacolul in calea fericirii lor , din cauza ei sufera toti Inuyasha , Kagome si ea. Ar putea sa-i curme suferinta lui Inuyasha , lasandu-l sa traiasca fericit alaturi de Kagome , sa sufere doar ea , dar tot ar trebui sa fie fericita , pentru ca persoana iubita ar fi fericita , s-ar bucura ca el a gasit pe cineva care sa-l ,iubeasca cu adevarat .
_______________________________________
  
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Hakusho
3. Kondo no
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 7
|
|
Kikyo e favorita mea,nimic nu ma enerveaza la ea
|
|
| pus acum 14 ani |
|