AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sarmaluta2002
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 50 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
Bine...iata regulile: -raspundeti la intrebari,alegand doar o singura varianta. -dupa ce ati raspuns,imi trimiteti un mesaj privat cu raspunsurile iar eu va voi spuneti la ce nivel sunteti (adica genin,chuunin,la academie,kage..) -raspundeti sincer si fara sa intrebati pe altcineva care e rasunsul cel mai bun.
1. Esti trimis/a intr-o misiune cu alte doua persoane din alte echipe.Cei doi sunt cei mai enervanti dintre toti iar tu... A) Refuzi.Pur si simplu nu poti sa mergi cu ei pentru ca nu va veti intelege. B) Nu spui nimic dar in sinea ta ai sari al gatul Kagelui sa-l ucizi. C) Faci o criza de nervi si tot drumul te certi cu coechipierii.
2. Examenul Chuunin. Ultima runda. Va trebui sa te lupti cu prietnul/a cel/a mai bun/a. ce faci? A) Nu-ti pasa.Vrei sa ajungi Chuunin, nu? Te lupti cu toata puterea. B) Te dai batut/a nevrand sa-i faci rau. C) Te lupti cu el/ea dar lovesti mai incet asa incat sa-l/o faci sa se dea batuta. D) Stai si te uiti la "adversar" tot meciul, acesta stand si el/ea.Nu va putet face rau dar nu vreti sa va dati batuti/te.
3. Esti Genin. Mergi intr-o misiune. Liderul vostru va spune sa nu atacati, dar tu nu mai poti sa astepti... A) Te arunci in lupta fie ce-o fi. B) Astepti calm/a ca liderul vostru sa va dea acordul sa atacati. C) Te abtii gandindu-te ca nu asa ar proceda un ninja. D) Te iei la cearta cu liderul spunandu-i ca nu poti sa mai astepti si apoi sari in lupta, implicandu-i pe toti coechipierii tai.
4. Jouninul vostru, al tau si al echipei tale, va va invata cum sa va aparati de Genjutsu. A) De-abia astepti.Stii ca-ti va folosi intr-o zi si esti foarte atent/a. B) Ii spui Jouninului ca voi nu aveti nevoie de asa ceva,va piedeti timpul in loc sa va antrenati! C) Ii spui ca tu vrei sa inveti Genjutsu, nu sa te aperi de el. D) Iti spui: "Stai calm/a!, stai calm/a!" si nu actionezi in niciun fel, concentrandu-te sa nu te iei la cearta cu antrenorul.
5. Crezi ca ai calitati de lider? A) Da B) Nu C) Nu stiu, cum cred ceilalti. D) Nu stiu sigur.
6. Crezi ca ai calitati pentru a fi Kage? A) Bineinteles B) De ce nu? C) Poate. D) Nu stiu. E) Nu.
7. Esti fata sau baiat? A) Fata. B) Baiat.
8. Caracterizeaza-te intr-un text nu prea lung,in care sa spui aspecte pozitive si negative (ale tale)
Intrebare de baraj: Ce-ai face daca (presupunem ca esti Kage) satul ar fi atacat?
Va rog sa nu scrieti aici ce-ati raspuns,doar sa solicitati un raspuns.Dar daca vreti neaparat sa va afisati raspunsurile nu am nimic impotriva.  
Modificat de In_the_Darkness (acum 19 ani)
_______________________________________ "Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!" >>>> <<<< If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Ti-am trimis mesaj.Deci...ce mi-a iesit? 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
Sesshoumaru no tenshi,ce tragedie! Imi pare atat de rau! Am primit 3 mailuri in care scria ca mi-ai trimis un mesaj privat si am sters 2. Cand sa ma duc pe site, nu am vazut sa existe vreun mesaj. Nu am gasit locul cu mesaje asa ca am cautat peste tot. In final cand mi-am vazut unul dintre posturi mi-a sarit in ochi "Mesaj privat". Mi-am trimis singura un mesaj in speranta ca va aparea si al tau. Si am reusit sa ajung la mesaje dar al tau nu exista! Imi pare asa rau voi incerca sa fac ceva sau poate o sa apara intr-un final! 
Modificat de In_the_Darkness (acum 19 ani)
_______________________________________ "Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!" >>>> <<<< If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Mai trimit eu o data.
Modificat de Sesshoumaru no tenshi (acum 19 ani)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Wow! Sunt Kage!Nu mi-as fi imaginat ca sunt asa extraordinara! (acum ma dau mare )))))) Glumeam)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
saora_temari
3. Kondo no
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
prima data as evacua sateni (femeile shi copii) iar dupa aceea as merge la lupta doar sunt kage nu?
_______________________________________ Denisa M
|
|
| pus acum 18 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
spiderPK
1. Nanimo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 0
|
|
1-b 2-d 3-c 4-c 5-d 6-b 7-b
daca satul ar fii atacat eu as lupta fara sa tzin cont de viatza mea. o sa tzin cont doar de apararea satului
73.7KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
hinata_naruto
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
|
|
Ti-am trimis mesaj...ei bine...ce sunt? 
_______________________________________
There you see her...sitting there across the way she don't got a lot to say, but there's something about her and you don't know why , but you are dying to try... you wanna kiss the girl!!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
angel in the night
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
|
|
te-am trimis mesaj de mult.....si inca mai astept raspunsu.... 
59.2KB
_______________________________________ [...dUpA fOsTu ViNe AlTu...AcElEaShI gEsTuRi ShI cUvInTe ToT k InAiNtE...Il CrEzI...aPoI iTzI dAi SeAmA cA e AlTa PoVeSTe...AcElAsHi ScEnArIu...AlTe FeTse...!!]
|
|
| pus acum 17 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
angel in the night
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
|
|
oooooo.............misto:X:X:X:X
_______________________________________ [...dUpA fOsTu ViNe AlTu...AcElEaShI gEsTuRi ShI cUvInTe ToT k InAiNtE...Il CrEzI...aPoI iTzI dAi SeAmA cA e AlTa PoVeSTe...AcElAsHi ScEnArIu...AlTe FeTse...!!]
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
stejy
3. Kondo no
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
|
|
1)b 2)d 3)a 4)a 5)a 6)c 7)a 8)Daca as fii hokage si satul ar fii atacat mi-as da viata pt al salva deoarece oamenii care traiesc in acesti ar face acelasi lucru deoarece la un loc acea uniunie este mai mare ei abia astept raspunsul 
26.2KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
stejy
3. Kondo no
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
|
|
sper s imi dai cat mai repede raspunsul 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
|
|
intrebarea nr. 1:b)nu spui nimic dar in sinea ta ai sari la gatul hagelui sa-l ucizi. intrebarea nr.2:c)te lupti cu el/ea dar lovesti mai incet asa incat sa-l/o faci sa se dea batuta. intrebarea nr.3:b)astepti calm/a ca liderul vostru sa va dea acordul sa atacati. intrebarea nr.4:a)de-bia astepti.stii ca-ti va folosi intr-o zi esti foarte atent/a. intrebarea nr.5:d)nu stiu sigur intrebarea nr.6:c)poate intrebarea nr.7:a)fata intrebarea nr.8:In caz ca as fi hage si satul ar fi atacat as incerca sa-l salvez chiar cu pretul vietii mele.Eu am parul maro.Ochii caprui.Am 10 ani.Imi plac cculorile:roz,albastru,mov si portocaliu.ASPECTE POZITIVE:sunt inteligenta,nu ma inervez usor,sunt o luptatoare destul de buna.ASPECTE NEGATIVE:urasc baietii si fetele care imi ataca prieteneii.ATAT AM DORIT SA ITI SCRIU ASTEPT RASPUNSUL CU NERABDARE SI ITI MULTUMESC MULT.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|