AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sarmaluta2002
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 50 ani
AnimeAndOthers / Teste Anime / Naruto - La ce nivel esti?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Bine...iata regulile:
-raspundeti la intrebari,alegand doar o singura varianta.
-dupa ce ati raspuns,imi trimiteti un mesaj privat cu raspunsurile iar eu va voi spuneti la ce nivel sunteti (adica genin,chuunin,la academie,kage..)
-raspundeti sincer si fara sa intrebati pe altcineva care e rasunsul cel mai bun.





1. Esti trimis/a intr-o misiune cu alte doua persoane din alte echipe.Cei doi sunt cei mai enervanti dintre toti iar tu...
      A) Refuzi.Pur si simplu nu poti sa mergi cu ei pentru ca nu va veti intelege.
      B) Nu spui nimic dar in sinea ta ai sari al gatul Kagelui sa-l ucizi.
      C) Faci o criza de nervi si tot drumul te certi cu coechipierii.

2. Examenul Chuunin. Ultima runda. Va trebui sa te lupti cu prietnul/a cel/a mai bun/a. ce faci?
     A) Nu-ti pasa.Vrei sa ajungi Chuunin, nu? Te lupti cu toata puterea.
     B) Te dai batut/a nevrand sa-i faci rau.
     C) Te lupti cu el/ea dar lovesti mai incet asa incat sa-l/o faci sa se dea batuta.
     D) Stai si te uiti la "adversar" tot meciul, acesta stand si el/ea.Nu va putet face rau dar nu vreti sa va dati batuti/te.

3. Esti Genin. Mergi intr-o misiune. Liderul vostru va spune sa nu atacati, dar tu nu mai poti sa astepti...
     A) Te arunci in lupta fie ce-o fi.
     B) Astepti calm/a ca liderul vostru sa va dea acordul sa atacati.
     C) Te abtii gandindu-te ca nu asa ar proceda un ninja.
     D) Te iei la cearta cu liderul spunandu-i ca nu poti sa mai astepti si apoi sari in lupta, implicandu-i pe toti coechipierii tai.

4. Jouninul vostru, al tau si al echipei tale, va va invata cum sa va aparati de Genjutsu.
    A) De-abia astepti.Stii ca-ti va folosi intr-o zi si esti foarte atent/a.
    B) Ii spui Jouninului ca voi nu aveti nevoie de asa ceva,va piedeti timpul in loc sa va antrenati!
    C) Ii spui ca tu vrei sa inveti Genjutsu, nu sa te aperi de el.
    D) Iti spui: "Stai calm/a!, stai calm/a!" si nu actionezi in niciun fel, concentrandu-te sa nu te iei la cearta cu antrenorul.


5. Crezi ca ai calitati de lider?
      A) Da
      B) Nu
      C) Nu stiu, cum cred ceilalti.
      D) Nu stiu sigur.

6. Crezi ca ai calitati pentru a fi Kage?
     A) Bineinteles
     B) De ce nu?
     C) Poate.
     D) Nu stiu.
     E) Nu.

7. Esti fata sau baiat?
     A) Fata.
     B) Baiat.

8. Caracterizeaza-te intr-un text nu prea lung,in care sa spui aspecte pozitive si negative (ale tale)

Intrebare de baraj: Ce-ai face daca (presupunem ca esti Kage) satul ar fi atacat?

Va rog sa nu scrieti aici ce-ati raspuns,doar sa solicitati un raspuns.Dar daca vreti neaparat sa va afisati raspunsurile nu am nimic impotriva.

Modificat de In_the_Darkness (acum 19 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 19 ani
   
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Ti-am trimis mesaj.Deci...ce mi-a iesit?

pus acum 19 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Sesshoumaru no tenshi,ce tragedie!  Imi pare atat de rau! Am primit 3 mailuri in care scria ca mi-ai trimis un mesaj privat si am sters 2. Cand sa ma duc pe site, nu am vazut sa existe vreun mesaj. Nu am gasit locul cu mesaje asa ca am cautat peste tot. In final cand mi-am vazut unul dintre posturi mi-a sarit in ochi "Mesaj privat". Mi-am trimis singura un mesaj in speranta ca va aparea si al tau. Si am reusit sa ajung la mesaje dar al tau nu exista!
Imi pare asa rau voi incerca sa fac ceva sau poate o sa apara intr-un final!  

Modificat de In_the_Darkness (acum 19 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 19 ani
   
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Mai trimit eu o data.

Modificat de Sesshoumaru no tenshi (acum 19 ani)


pus acum 19 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Am vazut in sfarsit raspunsuile tale.Si cred ca ma facut intrebarile prea usoare . Si + ca eu nu sunt in stare sa hotarasc ce este fiecare.
Voi pune....



*Kage*

Modificat de In_the_Darkness (acum 14 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 19 ani
   
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Wow! Sunt Kage!Nu mi-as fi imaginat ca sunt asa extraordinara! (acum ma dau mare )))))) Glumeam)

pus acum 19 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Iti meriti locul  
Dar nu mai trece nimeni pe aici? Ce trist! Ar putea deveni cel mai bun forum anime!
Abia astept ziua aia.  


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 19 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Jigoku Shoujo:



*Chuunin*



Edit: Sa stiti ca eu nu pun Kage la intamplare, doar celor ce au..potential

Modificat de In_the_Darkness (acum 14 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 18 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
alexya:



*Genin*

Modificat de In_the_Darkness (acum 14 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 18 ani
   
saora_temari
3. Kondo no

Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
prima data as evacua sateni (femeile shi copii) iar dupa aceea as merge la lupta doar sunt kage nu?

_______________________________________
Denisa M

pus acum 18 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
saora_temari:



*Chuunin*

Modificat de In_the_Darkness (acum 14 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 18 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
gabitza_love_KaleidoSora:



Modificat de In_the_Darkness (acum 18 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 18 ani
   
spiderPK
1. Nanimo

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 0
1-b
2-d
3-c
4-c
5-d
6-b
7-b

daca satul ar fii atacat eu as lupta fara sa tzin cont de viatza mea. o sa tzin cont doar de apararea satului       

naruto nivel esti? satul fii atacat lupta fara tzin cont viatza mea. tzin cont doar apararea  

69.6KB


pus acum 17 ani
   
spiderPK
1. Nanimo

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 0
1-b
2-d
3-c
4-c
5-d
6-b
7-b

daca satul ar fii atacat eu as lupta fara sa tzin cont de viatza mea. o sa tzin cont doar de apararea satului

naruto nivel esti? satul fii atacat lupta fara tzin cont viatza mea. tzin cont doar apararea satului

73.7KB


pus acum 17 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Raspuns pentru     spiderPK :




*Chuunin*

Modificat de In_the_Darkness (acum 14 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 17 ani
   
hinata_naruto
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
Ti-am trimis mesaj...ei bine...ce sunt?

_______________________________________
                                                         There you see her...sitting there across the way she don't got a lot to say, but there's something about her and you don't know why , but you are dying to try... you wanna kiss the girl!!!

pus acum 17 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Raspuns pentru hinata_naruto:



*Jounin*

Modificat de In_the_Darkness (acum 14 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 17 ani
   
angel in the night
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
te-am trimis mesaj de mult.....si inca mai astept raspunsu....    

naruto nivel esti? te-am trimis mesaj inca mai astept    

59.2KB


_______________________________________
[...dUpA fOsTu ViNe AlTu...AcElEaShI gEsTuRi ShI cUvInTe ToT k InAiNtE...Il CrEzI...aPoI iTzI dAi SeAmA cA e AlTa PoVeSTe...AcElAsHi ScEnArIu...AlTe FeTse...!!]

pus acum 17 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Ah...imi cer scuze...am intarziat f mult...

Raspuns pentru angel in the night:



*Jounin*

Modificat de In_the_Darkness (acum 14 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 17 ani
   
angel in the night
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
oooooo.............misto:X:X:X:X

_______________________________________
[...dUpA fOsTu ViNe AlTu...AcElEaShI gEsTuRi ShI cUvInTe ToT k InAiNtE...Il CrEzI...aPoI iTzI dAi SeAmA cA e AlTa PoVeSTe...AcElAsHi ScEnArIu...AlTe FeTse...!!]

pus acum 17 ani
   
stejy
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
1)b
2)d
3)a
4)a
5)a
6)c
7)a
8)Daca as fii hokage si satul ar fii atacat mi-as da viata pt al salva deoarece oamenii care traiesc in acesti ar face acelasi lucru deoarece la un loc acea uniunie este mai mare
ei abia astept raspunsul     

naruto nivel esti? fii hokage satul fii atacat mi-as viata salva deoarece oamenii care traiesc

26.2KB


pus acum 17 ani
   
stejy
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
sper s imi dai cat mai repede raspunsul 

pus acum 17 ani
   
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
intrebarea nr. 1:b)nu spui nimic dar in sinea ta ai sari la gatul hagelui sa-l ucizi.
intrebarea nr.2:c)te lupti cu el/ea dar lovesti mai incet asa incat sa-l/o faci sa se dea batuta.
intrebarea nr.3:b)astepti calm/a ca liderul vostru sa va dea acordul sa atacati.
intrebarea nr.4:a)de-bia astepti.stii ca-ti va folosi intr-o zi esti foarte atent/a.
intrebarea nr.5:d)nu stiu sigur
intrebarea nr.6:c)poate
intrebarea nr.7:a)fata
intrebarea nr.8:In caz ca as fi hage si satul ar fi atacat as incerca sa-l salvez chiar cu pretul vietii mele.Eu am parul maro.Ochii caprui.Am 10 ani.Imi plac cculorile:roz,albastru,mov si portocaliu.ASPECTE POZITIVE:sunt inteligenta,nu ma inervez usor,sunt o luptatoare destul de buna.ASPECTE NEGATIVE:urasc baietii si fetele care imi ataca prieteneii.ATAT AM DORIT SA ITI SCRIU ASTEPT RASPUNSUL CU NERABDARE SI ITI MULTUMESC MULT.


pus acum 17 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Din moment ce nu mai merg vechile imagini, am sa scriu:



stejy: Jounin

sakura_sasuke_naruto: Kage


Ainu Alexya Nicole: Genin

Modificat de In_the_Darkness (acum 14 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 14 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Fanul-Nr1: Genin

_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la