AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: just_iulia 25 ani
 | Femeie 25 ani Giurgiu cauta Barbat 26 - 48 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Cum vi se pare?Eu astept sa vad cum e.La prima vedere pare..pai asa ca sut amandoi baieti..Pare o idee tampita.Am vazut niste clipuri si mi-au dat impresia ca cel blond nu il place pe celalalt pt ca e baiat si acesta se imbraca in fata ca sa-l convinga..Cine stie.Dupa ce va formati o paretre,dati-mi si mie raspuns.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Candy
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2
|
|
am vazut 3 episoade de la mijloc si pot sa va spun ca nu e cine stie, dar pot sa va spun ca e despre baieti ce se iubesc cu ... baieti(ma scuzati k am scris asta, dar nu stiam cum sa o scriu mai frumos)
_______________________________________ Naruto ThE BeSt!!!!
 Shot at 2007-07-10
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Jigoku Shoujo
3. Kondo no
 Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
|
|
se numeste Yaoi shi eu nu am nik impotriva... dar nici nu pot sa spun k ador chestiile astea. Gravitation este o idee km ciudata, dar sa shtiti k are mult succes.
Modificat de Jigoku Shoujo (acum 18 ani)
_______________________________________ Your bitterness, I will despel The person tormenting you... Will immediately be taken to Hell... Let me show you what death is...

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
|
|
Sincer am vazut Serialul shi pot spune k e frumos bn cu excepti unor scene mai indecente e chiar interesant
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Alina Dulcik
3. Kondo no
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
|
|
dupa inuyasha vine gravitation dupa parerea mea ! dar pe o scara d l 1 la 10 ias da.......hmm........1000000000000000000000000000000000000000000000000
44.8KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
saora_temari
3. Kondo no
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
este amuzant desenul acesta eu lam urmarit cand lo dat
_______________________________________ Denisa M
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Eyes_2000
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 13
|
|
eu am vazut anime-ul intreg si mi se pare ffff bun . nu stiu de ce dar mi se pare interesant .
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Akasuna Lynn
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
|
|
animeul gravitation este un anime yaoi de prima clasa.Eu l-am vazut, si a fost grozav desi manga nu am citit. Yuki eiri-scriitor-blond-rece si dur Shuichi-rpar roz-cantaret-dragut-prostanac si dulce
16KB
_______________________________________ Aka rosu ca sangele si sangele il procur de la sursa oamenii sunt victimele mele si cu ele ma hranesc...as da orice pentru..un baiat...cu sange dulce..
|
|
| pus acum 17 ani |
|