Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Aceasta este o melodie cntata de mine:
Aiyori Aoshi - Towa no Hana Fandub
Si cateva clipuri facute de mine:
Naruto - We're all friends
Naruto - You're the most important thing in my life
Va rog sa va uitati!M-am straduit mult sa le fac,si cred ca sunt macar cat de cat reusite...
Modificat de Sesshoumaru no tenshi (acum 19 ani)
pus acum 19 ani
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Inca doua:
Naruto - Never Ending Dream
Naruto - Ino & Sakura - Friends Battle
Va multumesc pentru timul acordat!Sper ca nu v-ati plictisit!
pus acum 19 ani
In_the_Darkness
5. Hi no shiken Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Wow chiar te pricepi la clipuri minunat esti foarte buna
Sa-ti spun topul meu(in afara de fandub) 1. Ino & Sakura - Friends Battle 2. Never Ending Dream 3. You're the most important thing in my life 4. We're all friends
_______________________________________ "Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"