la mn dupa clasificare ar fi ceva de genul
frumusete:
sasuke:100%
naruto:90%
putere:
sasuke:100%
naruto:100%
popularitate:
sasuke:100%
naruto5%
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.11.2008
30.1KB
inca! :nod:
22.02.2007
35.9KB
ESTI FRUMOASA SENSIBILA SI DRAGUTA. ITI PLACE SA PICTEZI
MAJORITATEA D
27.07.2010
23.2KB
CEA MAI POTRIVITA MESERIE PENTRU TINE A FI CEA DE ESTE CEA DE AVOCAT . ESTI O PERSOANA DESTEAPTA SI GHIDUSA
MAJORITATEA C
22.01.2012
54.3KB
sase
31.08.2006
57.4KB
si mai am! :nod:
22.02.2007
53KB
sigur cum sa nu imi placa? ;)
19.02.2007
19.3KB
poftim k yo am o gramada de poze shi nu am ce sa fac cu ele