AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: dannutzza la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Mehedinti cauta Barbat 25 - 52 ani |
|
LG
Administratori
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
|
|
Va place rok-ul?Depinde cine-l canta.La inceput noua nu ne-a placut,dar am vazut ca e frumos.Pareri?
_______________________________________

GreatestAnime GreatestAnime site
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Sisk
3. Kondo no
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 11
|
|
nup...dar ascult cateva melodii..da soft
|
|
| pus acum 19 ani |
|
pink
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 27
|
|
da imi place de fapt ...tokio hotel e singura formatie rock pe care o ascult
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
re
4. Jumbi
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 50
|
|
sigur cum sa nu imi placa? 
19.3KB
_______________________________________ In minte iti vin diverse idei si ai grija cum le folosesti!

|
|
| pus acum 19 ani |
|
forgotten_day
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
|
|
Imi place rock-ul..am si cateva formatii preferate Disturbed,Tiarra ,Anathema ,The Birthday Massacre ,Evanescence ,Linkin Park ,In Flames ,Crize ,Coma ,Iod ,Aia ,Metalica si 10 years..sunt mult mai multe...dar aceste sunt preferatele mele
Modificat de forgotten_day (acum 19 ani)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
LG
Administratori
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
devil_trickster
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
|
|
normal kmy place rock-ul!Imy place Atreyu,Avril Lavigne,Creed,Evanescence, Disturbed,Godsmack, Korn, Lordi, Linkin Park, Limp Bizkit, Metallica,Motley Crue, Deep Purple, Green Day, Apocalyptica, Motorhead, Megadeth, The Offspring,Nickelback,Incubus, Finger Eleven, Him,Killerpilze, Sonata Arctica, Nightwish, Rammstein, Nirvana, Papa Roach, NERD, Slayer, System of a Down, The Rasmus, Twisted Sisters, Tool... shy imy place shy o formatzye de J-Rock: The GazettE!^^
cam atatamy place mye de la rock 
Modificat de devil_trickster (acum 18 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
pink
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 27
|
|
inafara e tokio hotel,mai ascult:evanescence,avril lavigne,green day
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Jigoku Shoujo
3. Kondo no
 Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
|
|
da. dar eu nu ascult numai rock. nu pot spune k sunt o rockaritza inraita...
_______________________________________ Your bitterness, I will despel The person tormenting you... Will immediately be taken to Hell... Let me show you what death is...

|
|
| pus acum 18 ani |
|