Colectia de poze animeandothers.3xforum.ro
Total 587 poze.

InapoiInainte

 
layla kaleido star pictLayla
13.08.20078.5KB
:nod:  :zzz: poze inuyasha:nod: :zzz:
28.02.20083KB
numai p-asta o am: poze cu yu yu hakushoNumai p-asta o am:
31.08.200649.4KB
atentie:la threadul poze puteti sa postati de cate ori vreti 
 punetzi aici poze cu yu poze cu yu yuAtentie:La threadul poze puteti sa postati de cate ori vreti consecutiv. Punetzi aici poze cu yu Yu kurama....
31.08.200643.7KB

 
si dinnou. poze cu pita tenSi dinnou.
02.09.20077.4KB
trupa este cunoscuta sub numele de dbsk (dong bang shin ki),insa numele oficial este o trupa atat inTrupa este cunoscuta sub numele de DBSK (Dong Bang Shin Ki),insa numele oficial este TVfXQ.Reprezinta o trupa sud-coreana,faimoasa atat in Asia , in Coreea si Japonia,cat si international,fiind formata din 5 baieti extrem de talentati: Xiah Junsu (numele real este Kim Junsu ), Micky Yoochun (numele real este Park Yoochun),Hero JaeJoong (numele real este Kim JaeJoong),Max Changmin (numele real este Choikang Changmin), Yunho U-Know (numele real este Jung Yunho). Acestia au debutat in anul 2004 prin piesa „Hug” ca trupa acapella si au continuat sa uimeasca prin superbele melodii lansate atat in Coreea cat si in Japonia,precum si prin versatilitatea lor in stiluri de muzica/ genuri si dans. Leader-ul formatiei este Yunho.Ei pot sa vorbeasca fluent coreana,japoneza,precum si putina engleza si chineza. DBSK a lansat albume si single-uri si in China,SM Entertainment avand intentia sa adauge un membru chinez pentru ca popularitatea lor sa creasca in China,insa a renuntat la idee datorita cererilor fanilor. Numele fanclub-lui lor este „Cassiopeia”,reprezentand numele unei galaxii.Cassiopeia a intrat in Cartea Recordurilor ca avand cel mai mare numar de fani...mai exact...peste 600.000 de fani care ii iubesc si ii sustin,culoarea specifica fanclub-ului fiind rosul.
22.11.20086.7KB
si asta! :nod: kaleido star pictsi asta! :nod:
22.02.200732.3KB
esti desteapta si nu iti place ca cineva sasi bata joc de c care fata esti din witchESTI DESTEAPTA SI NU ITI PLACE CA CINEVA SASI BATA JOC DE TINE MAJORITATEA C
27.07.201032.7KB

 
layla kaleido star pictlayla
07.08.20074.2KB
alta3 galaxy angelalta3
13.07.200763.2KB
esti un vampir rau si de bucuri daca ceilalti sufera

                               numele tau estiesti un vampir rau si de bucuri daca ceilalti sufera NUMELE TAU ESTI LACRIS majoritatea D
31.07.201043.1KB
shi inca una hai k team disperat cu replika asta nu :d poze cu naegino sorashi inca una hai k team disperat cu replika asta nu :D
26.07.200726.9KB

 
sora e cool poze cu naegino sorasora e cool
03.07.200922.4KB
ultima cu sango: poze inuyashaultima cu sango:
14.05.200737.2KB
esti o pesoana visatoare si nu realizezi ce se intampla  dar aterizesi usor cu piciarele pe pamantESTI O PESOANA VISATOARE SI NU REALIZEZI CE SE INTAMPLA DAR ATERIZESI USOR CU PICIARELE PE PAMANT SI VEZI CA VIATA E TRISTA MAJORITATEA D
21.01.201233.8KB
si alta poza... poze cu pita tenSi alta poza...
02.09.20077.4KB

 
la fete pe anna
la baietzi pe tao-len shaman king - de cine va place cel mai mult ?la fete pe anna la baietzi pe tao-len
10.11.200829.7KB
este ceam ami frumoasa zi din viata ta iar toate visurile ti sau e ce mireasa anime ai fii ?ESTE CEAM AMI FRUMOASA ZI DIN VIATA TA IAR TOATE VISURILE TI SAU IMPLINIT MAJORITATEA E
28.01.201225.7KB
esti amuzanta si putin prostuta dar esti foarte e care fata esti din witchESTI AMUZANTA SI PUTIN PROSTUTA DAR ESTI FOARTE FRUMOASA MAJORITATEA E
27.07.201036.4KB
dar mai mult imi place de sora! :d de cine va place cel mai mult?dar mai mult imi place de sora! :D
12.03.200731KB

 
cea mai potrivita meserie pentru tine a fi cea de model esti o persoana frumoasa cu un corp b dca aiCEA MAI POTRIVITA MESERIE PENTRU TINE A FI CEA DE MODEL ESTI O PERSOANA FRUMOASA CU UN CORP PERFECT MAJORITATEA B
22.01.201234.3KB
alta  funny. imagini haioaseAlta funny.
02.09.20079.2KB
mie mi-a iesit ino si shino si senseiul : sakura sau hinata.... naruto - care sunt si jouninul tau?mie mi-a iesit ino si shino si senseiul Kurenai,rivale : sakura sau hinata....
30.08.200818.5KB
1 care e culoarea ta rozmarin
b siclam
c negru
d rosu
e alb

2 cum ar trebui sa fie perechea ta?
a1 care e culoarea ta preferata? a rozmarin b siclam c negru d rosu e alb 2 cum ar trebui sa fie perechea ta? a draguta b frumos c puternic d curajos e un gentel men ? 3 ziua nunti pentru tine ? a ce mai minunata zi b un calvar c multa agitatie d nustiu e de ce ma intrebi ? 4 ce e iubirea pentru tine ? a un sentiment ciudat b nam simtit niciodata c nu pot explica e prea frumos d na mai simtit demult e multa fericire 5 cu cear fi tortul de la nunta ta? a cu glazura de ciocolata si cirese b cu capsunu c cu toate fructele exotice d vanilie si fructe de padure e tiramisu MAJORITATEA A
28.01.201224.2KB

 
da...el este foarte dragut...e un adevarat inger! :nod:  :rusine: leon,inger sau demon?Da...el este foarte dragut...E un adevarat inger! :nod: :rusine:
23.06.20074.3KB
uite doua super! :nod: poze cu yu yu hakushouite doua super! :nod:
22.02.20079.8KB
inca
 una poze cu naegino sorainca una
26.07.20074.7KB
layla kaleido star pictlayla
07.08.200711KB

 
alta2 galaxy angelalta2
13.07.200753.2KB
pai o frefer pe sakura este shi dragutza :p haruno sakura vs yamanaka inopai o frefer pe sakura este inteligenta shi dragutza :p
17.12.200719.2KB
esti sincera dar foarte sensibila
                       
                        numele tau este cESTI SINCERA DAR FOARTE SENSIBILA NUMELE TAU ESTE AQUA majoritatea C
31.07.201038.2KB
pofim alta poze cu naegino sorapofim alta
26.07.200734.2KB

 
sora kaleido star poze cu naegino sorasora kaleido star
03.07.200933.2KB
nuti place sa canti la trompeta esti obligata de parintii. ar trebui sa discuti cu e dca ai fi unNUTI PLACE SA CANTI LA TROMPETA ESTI OBLIGATA DE PARINTII. AR TREBUI SA DISCUTI CU EI MAJORITATEA E
29.01.201235.5KB
gourry este un personaj dar detine sabia luminii !!! ia ganditiva la asta !!! si la si invins pe sagourry este un personaj mai...uituc dar detine sabia luminii !!! ia ganditiva la asta !!! si la si invins pe zomelgustar sa nustiu cum ! in fine ! pe mn ma amuza !!! :zzz: :zzz:
07.10.200754.7KB
4 imagini haioase4
18.06.200723KB

 
:nebun: operele mele de arta :d:nebun:
24.05.20084.9KB
e randul meu sa pun poze! kaleido star pictE randul meu sa pun poze!
02.09.200732.7KB
esti foarte frumoasa dar uneori pari o persoan cu nasul pe sus dar nu esti ai grija ce cred ceilaltiESTI FOARTE FRUMOASA DAR UNEORI PARI O PERSOAN CU NASUL PE SUS DAR NU ESTI AI GRIJA CE CRED CEILALTI DESPRE TINE MAJORITATEA E
21.01.201248.3KB
si mie imi place si mie imi place "give a rison for life". asta si oppening 1 sunt preferatele mele ;)
07.02.200844.5KB
InapoiInainte