AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Bianca777
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
27 - 64 ani
AnimeAndOthers / Teste Anime / Naruto - Care sunt coechipierii si jouninul tau?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Cum procedezi?
    Iti alegi raspunsurile si aduni punctele din dreptul fiecarui raspuns,apoi vezi intre care numere te potrivesti.Cand ai gasit rezultatul apasa linkul si vei vedea.
Succes!




1. Esti...
     -fata   3p
     -baiat  6p
    -de ce sa-ti raspund? 9p

2. daca ti-ai putea alege,care ar fi abilitatea ta?
     -taijutsu      9p
     -genjutsu    3p
     -ninjutsu     6p
   
3. Care ti-ar placea sa fie celalalt baiat din echipa?
      -Sasuke   3p
      -Neji        9p
      -Lee        1p
      -Naruto    6p

4. Iti place sa ocrotesti natura?
     -Da         6p
     -Nu         9p
     -Nu prea-mi pasa  3p
     -Nu m-am gandit   1p


5. Cu cine ti-ar place sa lupti?
    -Cu Sakura   2p
    -Cu Neji        1p
    -Cu Hinata    9p
    -Cu Gaara     3p
    -Cu Ino        4p
    -Cu Itachi     6p








Rezultate:


1. Intre   3-15 puncte:


2. Intre 15-20 puncte:


3. Intre 20-24 puncte:


4. Intre 24-30 puncte:


5. Intre 30-36 puncte:


6. Intre 36-40 puncte:


7. Intre 40-45 puncte:






Va rog sa-mi spuneti care dintre rezultate v-a iesit de-abia astept si sa-mi spuneti daca vi se potriveste.

E inventat de mine.


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 19 ani
   
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Mi-a iesit 5 (am avut 31 de puncte) ..
Nu stiu ce sa zic )


pus acum 19 ani
   
devil_trickster
3. Kondo no

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
mi-a ieshit rezultatul 1...
cred k mi-a ieshit destul de bn 


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Jigoku Shoujo
3. Kondo no

Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
6. Sakura, Kiba shi Tsunade. 39 de puncte... nu-i rau

_______________________________________
Your bitterness, I will despel
The person tormenting you...
Will immediately be taken to Hell...
Let me show you what death is...



pus acum 18 ani
   
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
LEE si TENTEN si KUKASHI dragut mai putin Lee dar si asa e bn

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
alexya
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2
mi-a iesit 5
marfa


pus acum 18 ani
   
Temari
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
Mie mia iesit rezultatul 2

pus acum 18 ani
   
saora_temari
3. Kondo no

Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
mia iesit 5 este duper mai ales k jouninul este kurenai-sensei

naruto care sunt jouninul tau? mia iesit este duper mai ales jouninul este

22.7KB


_______________________________________
Denisa M

pus acum 18 ani
   
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
Rezultatul 7, 42 DE PUNCTE- Inafara de faptul k mie imi place si Itachi si Hinata totul e O.K.
                     


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107

saora_temari a scris:

mia iesit 5 este duper mai ales k jouninul este kurenai-sensei


    Tare si mie imi place Kurenai pacat k nu e si jouninul meu :d, ei orikum nu le putem avea pe taote, nop ?Adika ma multumesk k Neji si Sasuke
:d

Modificat de gabitza_love_KaleidoSora (acum 18 ani)


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Eyes_2000
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 13
1-fata
2-ninjutsu
3-Sasuke
4-Nu
5-SAKURA


pus acum 18 ani
   
LG
Administratori

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149

Eyes_2000 a scris:

1-fata
2-ninjutsu
3-Sasuke
4-Nu
5-SAKURA


Inseamna ca rezultatul tau este numarul 3


_______________________________________




GreatestAnime
GreatestAnime site

pus acum 18 ani
   
airo_moonlight
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 18
rezultatul 5 sau 6, dar cred ca totusi 5 (e confuz). Chiar imi convine! Kakashi e un antrenor bun si Akamaru e dulce ^_^

naruto care sunt jouninul tau? rezultatul sau dar cred totusi confuz). chiar imi convine! kakashi

6.4KB


pus acum 17 ani
   
Akasuna Lynn
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
am avut 31 puncte.Am avut cam asa: <Choechipieri tai sunt Ino kiba si senseiul este kakashi,ne intelegem de minune.Inclini spre ninjutsu sau taijutsu.Rivalul etern sakura sau itachi.> tareee. Rival-sakuta-eu 
poate itachi

naruto care sunt jouninul tau? avut puncte.am avut cam asa: tai sunt ino kiba senseiul este

17.7KB


_______________________________________
Aka rosu ca sangele si sangele il procur de la sursa
oamenii sunt victimele mele si cu ele ma hranesc...as da orice pentru..un baiat...cu sange dulce..

pus acum 17 ani
   
hinata_naruto
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
mie mi-a iesit ino si shino si senseiul Kurenai,rivale : sakura sau hinata....

naruto care sunt jouninul tau? mie mi-a iesit ino shino senseiul sakura sau hinata....

18.5KB


_______________________________________
                                                         There you see her...sitting there across the way she don't got a lot to say, but there's something about her and you don't know why , but you are dying to try... you wanna kiss the girl!!!

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la