AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Bianca777
 | Femeie 24 ani Brasov cauta Barbat 27 - 64 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
Cum procedezi? Iti alegi raspunsurile si aduni punctele din dreptul fiecarui raspuns,apoi vezi intre care numere te potrivesti.Cand ai gasit rezultatul apasa linkul si vei vedea. Succes!
1. Esti... -fata 3p -baiat 6p -de ce sa-ti raspund? 9p
2. daca ti-ai putea alege,care ar fi abilitatea ta? -taijutsu 9p -genjutsu 3p -ninjutsu 6p 3. Care ti-ar placea sa fie celalalt baiat din echipa? -Sasuke 3p -Neji 9p -Lee 1p -Naruto 6p
4. Iti place sa ocrotesti natura? -Da 6p -Nu 9p -Nu prea-mi pasa 3p -Nu m-am gandit 1p
5. Cu cine ti-ar place sa lupti? -Cu Sakura 2p -Cu Neji 1p -Cu Hinata 9p -Cu Gaara 3p -Cu Ino 4p -Cu Itachi 6p
Rezultate:
1. Intre 3-15 puncte:
2. Intre 15-20 puncte:
3. Intre 20-24 puncte:
4. Intre 24-30 puncte:
5. Intre 30-36 puncte:
6. Intre 36-40 puncte:
7. Intre 40-45 puncte:
Va rog sa-mi spuneti care dintre rezultate v-a iesit de-abia astept si sa-mi spuneti daca vi se potriveste.
E inventat de mine.
_______________________________________ "Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!" >>>> <<<< If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Mi-a iesit 5 (am avut 31 de puncte) .. Nu stiu ce sa zic ) 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
devil_trickster
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
|
|
mi-a ieshit rezultatul 1... cred k mi-a ieshit destul de bn 
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
Jigoku Shoujo
3. Kondo no
 Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
|
|
6. Sakura, Kiba shi Tsunade. 39 de puncte... nu-i rau
_______________________________________ Your bitterness, I will despel The person tormenting you... Will immediately be taken to Hell... Let me show you what death is...

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
|
|
LEE si TENTEN si KUKASHI dragut mai putin Lee dar si asa e bn 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
alexya
3. Kondo no
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Temari
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
|
|
Mie mia iesit rezultatul 2 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
saora_temari
3. Kondo no
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
mia iesit 5 este duper mai ales k jouninul este kurenai-sensei
22.7KB
_______________________________________ Denisa M
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
|
|
saora_temari a scris:
mia iesit 5 este duper mai ales k jouninul este kurenai-sensei |
Tare si mie imi place Kurenai pacat k nu e si jouninul meu :d, ei orikum nu le putem avea pe taote, nop ?Adika ma multumesk k Neji si Sasuke :d
Modificat de gabitza_love_KaleidoSora (acum 18 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Eyes_2000
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 13
|
|
1-fata 2-ninjutsu 3-Sasuke 4-Nu 5-SAKURA
|
|
| pus acum 18 ani |
|
LG
Administratori
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
|
|
Eyes_2000 a scris:
1-fata 2-ninjutsu 3-Sasuke 4-Nu 5-SAKURA |
Inseamna ca rezultatul tau este numarul 3
_______________________________________

GreatestAnime GreatestAnime site
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
airo_moonlight
3. Kondo no
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 18
|
|
rezultatul 5 sau 6, dar cred ca totusi 5 (e confuz). Chiar imi convine! Kakashi e un antrenor bun si Akamaru e dulce ^_^
6.4KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Akasuna Lynn
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
|
|
am avut 31 puncte.Am avut cam asa: <Choechipieri tai sunt Ino kiba si senseiul este kakashi,ne intelegem de minune.Inclini spre ninjutsu sau taijutsu.Rivalul etern sakura sau itachi.> tareee. Rival-sakuta-eu poate itachi
17.7KB
_______________________________________ Aka rosu ca sangele si sangele il procur de la sursa oamenii sunt victimele mele si cu ele ma hranesc...as da orice pentru..un baiat...cu sange dulce..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
hinata_naruto
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
|
|
mie mi-a iesit ino si shino si senseiul Kurenai,rivale : sakura sau hinata....
18.5KB
_______________________________________
There you see her...sitting there across the way she don't got a lot to say, but there's something about her and you don't know why , but you are dying to try... you wanna kiss the girl!!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|