AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
swiss_virginia la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Cluj
cauta Barbat
27 - 54 ani
AnimeAndOthers / Naruto / Haruno Sakura VS Yamanaka Ino  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
La inceput sunt egale...adica, pe la examenul Chuunin...Sakura mereu s-a simtit asa...ca ar fi singura care nu poate face nimic, s-a simtit o povara, si la sfarsit, si Ino s-a simtit asa...Nici una din ele nu a fost extrem de puternica in prima serie dar, sa vedem in Shippuuden! Acolo Sakua este FOARTE () puternica!
Dintre ele doua o aleg pe Sakura pt ca mi se pare mult mai draguta, grijulie, si mai este si inteligena,puternica...Imi place totul la ea....Si cum am spus peste tot, Ino niciodata nu l-a placut cu adevarat pe Sasuke...Ii placea de el doar pentru ca e dragut...Acum nu stiu daca il mai place...Dar Sakurei intodeauna i-a pasat de el...Sakura a plans foarete mult dupa Sasuke, si a fost trista...dar Ino...nimic...Nu spun ca nu mi place de Ino, pt ca imi place mult si de ea, dar o prefer pe Sakura


pus acum 18 ani
   
saora_temari
3. Kondo no

Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
pai o frefer pe sakura este inteligenta shi dragutza :p

haruno sakura yamanaka ino pai frefer sakura este shi dragutza

19.2KB


_______________________________________
Denisa M

pus acum 18 ani
   
saora_temari
3. Kondo no

Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
mai pun pozeee!!!

haruno sakura yamanaka ino mai pun pozeee!!!

7.3KB


_______________________________________
Denisa M

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la