AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: swiss_virginia la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Cluj cauta Barbat 27 - 54 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
La inceput sunt egale...adica, pe la examenul Chuunin...Sakura mereu s-a simtit asa...ca ar fi singura care nu poate face nimic, s-a simtit o povara, si la sfarsit, si Ino s-a simtit asa...Nici una din ele nu a fost extrem de puternica in prima serie dar, sa vedem in Shippuuden! Acolo Sakua este FOARTE ( ) puternica! Dintre ele doua o aleg pe Sakura pt ca mi se pare mult mai draguta, grijulie, si mai este si inteligena,puternica...Imi place totul la ea....Si cum am spus peste tot, Ino niciodata nu l-a placut cu adevarat pe Sasuke...Ii placea de el doar pentru ca e dragut...Acum nu stiu daca il mai place...Dar Sakurei intodeauna i-a pasat de el...Sakura a plans foarete mult dupa Sasuke, si a fost trista...dar Ino...nimic...Nu spun ca nu mi place de Ino, pt ca imi place mult si de ea, dar o prefer pe Sakura 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
saora_temari
3. Kondo no
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
pai o frefer pe sakura este inteligenta shi dragutza :p
19.2KB
_______________________________________ Denisa M
|
|
| pus acum 18 ani |
|
saora_temari
3. Kondo no
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
mai pun pozeee!!!
7.3KB
_______________________________________ Denisa M
|
|
| pus acum 18 ani |
|