AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: simobuzedulci_o
 | Femeie 24 ani Dambovita cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Acest test este facut de mine.
Ar trebui sa va faceti testul doar daca sunteti baieti.Daca esti baiat,mai ales a doua intrebare nu ti se potriveste! Acest test este versiunea pentru baieti a testului "Cu ce fata din Naruto semeni cel mai mult?" Lunile la care nu este mentionat daca sunt la inceput sau sfarsit, se consideera ca fiind la sfarsitul lunii (adica inceputul celeilalte).Sper ca intelegeti..Daca nu,spuneti-mi data de nastere ,si eu va spun unde va incadrati.
1. Care este data ta de nastere? a) Intre Februarie si Iulie...........................................................................40 puncte b) Intre Iulie (la inceput) si Septembrie.......................................................15 puncte c) Intre Octombrie si Noiembrie (la inceput)..................................................80 puncte d) Intre Decembrie si Ianuarie...................................................................100 puncte
2. Iti plac fetele: a) Grijulii...................................................................................................50 puncte b) Bune la suflet........................................................................................60 puncte c) Ma gandesc mai mult la lupta...................................................................5 puncte d) Nu prea am timp de asa ceva..................................................................20 puncte
3. Ai vrea sa: a) Fii cel mai bun......................................................................................40 puncte b) Te afirmi..............................................................................................50 puncte c) Ii intreci pe toti!.....................................................................................10 puncte d) Te razbuni............................................................................................20 puncte
4. Esti: a) Puternic................................................................................................10 puncte b) Indemanatic.........................................................................................30 puncte c) Protector..............................................................................................100 puncte d) Increzator............................................................................................ 20 puncte
Rezultatul 1: Intre 0 - 50 puncte
Rezultatul 2: Intre 50-100 puncte
Rezultatul 3: Intre 100-200 puncte
Rezultatul 4: Intre 200-300 puncte
Va rog sa lasati un mesaj in care sa scrieti cu cine va asemanati.Multumesc si sper ca v-a placut testul meu.
Modificat de Sesshoumaru no tenshi (acum 19 ani)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Jigoku Shoujo
3. Kondo no
 Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
|
|
am facut shi eu testul de curiozitate. mi-a ieshit 2...Neji
_______________________________________ Your bitterness, I will despel The person tormenting you... Will immediately be taken to Hell... Let me show you what death is...

|
|
| pus acum 18 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Temari
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
|
|
eu nu sunt baiat dar am incercat testul ista si mia iesit rezultatul 3{Naruto}
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
ANBU
3. Kondo no
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2
|
|
mmmm,naruto da e ceia ce am vrut
|
|
| pus acum 18 ani |
|