AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
simobuzedulci_o
Femeie
24 ani
Dambovita
cauta Barbat
25 - 47 ani
AnimeAndOthers / Teste Anime / Cu ce baiat din Naruto semeni cel mai mult?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Acest test este facut de mine.

Ar trebui sa va faceti testul doar daca sunteti baieti.Daca esti baiat,mai ales a doua intrebare nu ti se potriveste! Acest test este versiunea pentru baieti a testului "Cu ce fata din Naruto semeni cel mai mult?" Lunile la care nu este mentionat daca sunt la inceput sau sfarsit, se consideera ca fiind la sfarsitul lunii (adica inceputul celeilalte).Sper ca intelegeti..Daca nu,spuneti-mi data de nastere ,si eu va spun unde va incadrati.

1. Care este data ta de nastere?
a) Intre Februarie si Iulie...........................................................................40  puncte
b) Intre Iulie (la inceput) si Septembrie.......................................................15 puncte
c) Intre Octombrie si Noiembrie (la inceput)..................................................80 puncte
d) Intre Decembrie si Ianuarie...................................................................100 puncte

2. Iti plac fetele:
a) Grijulii...................................................................................................50 puncte
b) Bune la suflet........................................................................................60 puncte
c) Ma gandesc mai mult la lupta...................................................................5 puncte               
d) Nu prea am timp de asa ceva..................................................................20 puncte

3. Ai vrea sa:
a) Fii cel mai bun......................................................................................40 puncte
b) Te afirmi..............................................................................................50 puncte
c) Ii intreci pe toti!.....................................................................................10 puncte
d) Te razbuni............................................................................................20 puncte

4. Esti:
a) Puternic................................................................................................10 puncte
b) Indemanatic.........................................................................................30 puncte
c) Protector..............................................................................................100 puncte
d) Increzator............................................................................................ 20 puncte



Rezultatul 1:
Intre 0 - 50 puncte

Rezultatul 2:
Intre 50-100 puncte

Rezultatul 3:
Intre 100-200 puncte

Rezultatul 4:
Intre 200-300 puncte


Va rog sa lasati un mesaj in care sa scrieti cu cine va asemanati.Multumesc si sper ca v-a placut testul meu.

Modificat de Sesshoumaru no tenshi (acum 19 ani)


pus acum 19 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Dar vad ca se inghesuie sa raspunda!

Eu stiu doar un baiat de pe siteul asta (pe care eu l-am invitat sa se inscrie) dar nu a mai venit de mult timp...or m ia fi si altii dar eu stiu doar unul


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 19 ani
   
Jigoku Shoujo
3. Kondo no

Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
am facut shi eu testul de curiozitate. mi-a ieshit 2...Neji



_______________________________________
Your bitterness, I will despel
The person tormenting you...
Will immediately be taken to Hell...
Let me show you what death is...



pus acum 18 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Mi-am facut si eu testul (sunt fata  )
Am avut 270 puncte (sau 260, nu am inteles unde ma-s incadra la data de nastere)

Raspunsul 4.

Nu-mi vine sa cred ce urata sunt!

Modificat de In_the_Darkness (acum 18 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 18 ani
   
Temari
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
eu nu sunt baiat dar am incercat testul ista si mia iesit rezultatul 3{Naruto}

pus acum 18 ani
   
ANBU
3. Kondo no

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2
mmmm,naruto da e ceia ce am vrut

pus acum 18 ani
   
hinata_naruto
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
si eu mi-am facut testul...sorry...nu am rezistat tentatiei de a vedea cum as fi ca un baiat     ....si din pacate mi-a iesit...2 -neji  

baiat din naruto semeni cel mai mult? mi-am facut rezistat tentatiei vedea cum baiat    

12.4KB

Modificat de hinata_naruto (acum 17 ani)


_______________________________________
                                                         There you see her...sitting there across the way she don't got a lot to say, but there's something about her and you don't know why , but you are dying to try... you wanna kiss the girl!!!

pus acum 17 ani
   
varanis
3. Kondo no

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3
sunt tot fata     .....mia iesit cas sasuke:X:X:X

baiat din naruto semeni cel mai mult? sunt tot fata     .....mia iesit cas

38.9KB


_______________________________________
sunt o visatoare intro lume prea reala.....acesta fiind singurul meu motiv de tristete!!!!

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la