AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: adee pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Mures cauta Barbat 24 - 59 ani |
|
LG
Administratori
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
|
|
Nu aveti nevoie de nici un program sau site. Daca stiti cate ceva despre acel anime sau personajele lui,poti face un test Idei:
1. "test grila". de exemplu: Ce este "Naruto"? a) un anime b) un desen animat c) o formatie de cantareti d) un film de prost gust Dar aveti grija trebuie la fecare intrebare sa puneti acelasi nr de raspunuri.
2. Test de tip intrebari si raspunsuri Adica puneti intrebari iar ceilalti useri vor raspunde.Autorul testului verifica raspunsul corect si spune userului nr de puncte sau locul,sau cu procentaj etc.
3. Test cu punctaj la fiecare raspuns. Adica faceti ca rezultate "Intre 5-10 pct" etc Exemplu: Ce e Naruto? a) un anime - 10 pct B) un desen animat - 3 pct c) o formatie de cantareti 0 pct d) un film de prost gust - 0 pct
4. Sa gasiti un site pe care sa va faceti teste
5.Sa va inventati un test cum vreti voi
ATENTIE! Cateva rguli si sfaturi: -La rezultate,daca e cu o poza,va rugam sa puneti link pozei,ca ceilalti useri sa nu vada direct rezultatul -La testele de tip intrebari si raspunsuri,userii ar trebui sa va trimita mesaje private cu raspunsurile si voi sa le scrieti rezultatul.
_______________________________________

GreatestAnime GreatestAnime site
|
|
| pus acum 19 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Ultima chestie nu stiu cat de necesara era,dar...nu conteaza.Super ideea asta cu teste;Am facut si eu!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
|
|
ASTA E TESTUL MEU: CARE SUNT COECHIPIERI TAI DE ECHPA ?
INTREBAREA NR.1:care baiat va place mai mult? a)sasuke b)neji c)rok lee d)naruto e)itachi INTREBARE NR.2:care fata va place mai mult? a)sakura b)ino c)hinata d)ten ten e)temari INTREBAREA NR.3:care este culoarea voastra preferata? a)roz b)albastru c)mov d)portocaliu e)negru INTREBAREA NR.4:ce ai dori sa fi? a_jenin b)hokaie c)jenin important d)nimic e)ninja ASTA A FOST TOT TESTUL.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
Um...sakura_sasuke_naruto..as vrea sa te intreb care ar fi rezultatul, daca raspundem la intreari...cum ne aflam coechipierii? Daca nu ai inteles, la prima idee, test grila, trebuie sa faci la rezultate "majoritatea a" sau "majoritatea b" sau "c" sau "d" sau cate variante de raspuns ai. Si ar trebui sa faci un topic pt testul tau. Te rog sa nu intelegi gresit, vroiam doar sa-ti dau niste sfaturi, nu aveam intentia sa te jignesc sau cert...
_______________________________________ "Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!" >>>> <<<< If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
|
|
ok dar eu sunt noua si nu am stiut
|
|
| pus acum 17 ani |
|