AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Jamieknv
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 55 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
Aici trebuie sa spuneti care sunt melodiile voastre preferate.Una cantata de o fata,una de un baiat. Apropo nu conteaza daca e dn prima serie sau din alta parte de la Naruto sa fie.  Va rog sa o scrieti mai intai pe cea a unei fete si apoi pe cealata ca sa nu creada altii ca e invers sau altceva.
Mie mi-au placut:
- Ryusei - Remember
Dar ale voastre care sunt?
_______________________________________ "Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!" >>>> <<<< If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
|
|
Prima a fost mistyo deSi sinceru nu stiu cum se numeste 
31.3KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Se numeste "Roks"
Eu nu stiu foarte bine toate melodiile...adica...daca ar fi sa aleg acum nu-mi aduc aminte toate melodiile si poate uit vreuna... dar as putea spune ca Haruka Kanata 2nd ending Shippuuden 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
saora_temari
3. Kondo no
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
pai ce sa zic mia placut yura yura,nagare boshi, your story shi little by little
_______________________________________ Denisa M
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
airo_moonlight
3. Kondo no
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 18
|
|
nu le stiu pe toate. Cand am inceput sa ma uit soaream peste melodii. Sunt foarte multe faine, dar cred ca cel mai mult imi plac: "soba ni iru kara" (11th ending cred), "blue bird" (3th opening shippuuden) si cel mai mult "nagareboshi"
18.3KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|