AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: bella_sexy la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 27 - 48 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
Voi ce ziceti?Mie mi s-a parut ca l-a intrecut atunci cu otrava din pahare....el nu a reusit sa se ridice si macar sa-si accepte soarta si infrangerea.Dar nu,el a intepenit acolo,si Hyono l-a aparat.Dar ma rog era si el distrus ca a gresit si de fapt nu a gresit....oricum mie imi place de Ayumu deci nu mai zi nimic impotriva lui. :d
_______________________________________ "Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!" >>>> <<<< If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
|
|
Sincer cred k Ayumu e mai bn pt k atunci ku otrava era disperat shi nu putea gandy lucid dar Sunt Sigura k el e mai intligent dekat Hyono desi ea e mai tocilara decat el
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
LG
Administratori
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
|
|
Yo una sunt sigura k e mai destept dar nu spun in orice caz k Hyono nu e isteata spun doar k Ayumu e mai bun................
35.7KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
moonflower_tenshi
4. Jumbi
 Din: Tecuci, jud Galati
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
|
|
Hey, who's the best here, isn't Ayumu? Hiyono il ajuta doar... ce-i drept a cam cazut la faza cu otrava, dar a fost singura parte in care m-a dezamagit, poate putin si sfarsitul ma asteptam la altceva....in manga pur si simplu se vede diferenta dintre el si hiyono... iar sfarsitu e suublim, animeul m-a dezamagit putin....Lol, dar era vorba de hiyo hiyo si ayumu Oricum, am spus in mare parte care e preferinta mea din ambele puncte de vedere....
_______________________________________
 I have the means in my hands and the will in my heart....
|
|
| pus acum 18 ani |
|
saora_temari
3. Kondo no
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
nush ce sa spun eu zic k ayumu hyono este prea inpulsiva dar este dragutza
_______________________________________ Denisa M
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
airo_moonlight
3. Kondo no
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 18
|
|
vorbind de acelasi episod: este unul din preferatele mele, si normal k am un motiv (sau poate mai multe... )
1. Imi plac f mult jocurile din acest anime, pt ca tin mult de o gandire f sofistikta. acest joc (cu paharele si stricnina) e unul din ele.
2. Hiyono isi arata increderea deplina in gandirea lui Narumi, dar totodata si curajul de a se arunca in foc daca narumi greseste (la figurat)
3. Narrumi invata o lectie f f importanta: SA CREADA IN EL.
4. De aici incepe o lupta f interesanta intre Ayumu si Rio, dorita de Hiyono. si lupta aceasta imi place mult, dar nu acesta e subiectul, nu?
Acum la subiect: ayumu a fost mereu mai bun decat Hiyono, iar ea a invatat de la el. UN ELEV NU POATE FI NICIODATA MAI BUN DECAT MAIESTRUL SAU. (scz pt abaterea de la subiect de la inceput... )
|
|
| pus acum 18 ani |
|
LG
Administratori
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
anka_hell_girl
3. Kondo no
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 5
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|