AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: stephy_22 din Prahova
 | Femeie 25 ani Prahova cauta Barbat 25 - 53 ani |
|
|
Mystyryu
3. Kondo no
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 22
|
|
.
Modificat de Mystyryu (acum 14 ani)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
LG
Administratori
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
Desenezi f frumos imi place mult...sa mai pui ca ai talent desi sa-ti zic si eu ceva,ca tot ti-ai rupt mana sa pui aste aici,probabil nu vrei sa auzi doar ''sa mai pui,ai talent,imi plac f mult'',poate vrei si niste comentarii.Pai,,,la unul dintre desene,cel cu multe personaje,una dintre fete sta cu picioarele putin cam sus in rest e    
Modificat de In_the_Darkness (acum 19 ani)
_______________________________________ "Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!" >>>> <<<< If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
moonflower_tenshi
4. Jumbi
 Din: Tecuci, jud Galati
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
|
|
Well done! Mi-au placut toate, in special penultima Personajele din pen-penultima imagine puteau fi facute mai bine, sper sa nu te superi... in rest toate auf ost perfecte dupa parerea mea... eu n-as fi reusit sa imbin culorile mai bine de atat si sa fiu sincera nu pot sa fac ceva original decat atunci cand vreau cu adevarat sa fac ceva frumos, prin urmare te felicit!! 
_______________________________________
 I have the means in my hands and the will in my heart....
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Sunt foarte frumoase!Le-ai si desenat si colorat bine!Si desenezi bine baiti.Eu nici macar nu stiu sa desenez baieti.. 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
moonflower_tenshi
4. Jumbi
 Din: Tecuci, jud Galati
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 63
|
|
Etoo... am revazut desenee tale si tocmai am observat.... mi se pare mie sau ultimele doua sunt putin modificate in photoshop? :-/ Acum ca am invatat sa folosesc si eu programul, observ cat de cat... adica, poate e doar o impresie, dar asta cred : Oricum, cred ca am descoperit un adevarat artist printre noi pe aici ^^
_______________________________________
 I have the means in my hands and the will in my heart....
|
|
| pus acum 18 ani |
|