AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
deyutza07 pe Simpatie.ro
Femeie
23 ani
Buzau
cauta Barbat
25 - 48 ani
AnimeAndOthers / Teste Anime / DACA AI FI UN ANIM CUM AI ARATA DACA AI PLANGE???  
Autor
Mesaj Pagini: 1
andreea101
3. Kondo no

Din: IASI
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 16
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
a.top la



1.CE FACI CA SUPARAREA SA ITI TREACA???
a.tip la toti pana imi tece
b.fac orce alceva si incerc sa uit
c.nu fac nimic las sa treaca de la sine
d.sun un prieten sau o prietena


2.CAND MAMA TA TIPA LA TINE...
a.tip si eu la ea
b.nu o bag in seama
c.tac so aprob tot ce zice poate asa va inceta...
d.incep sa plang


3.CAND EI O NOTA MICA LA SCOALA...
a.barfesc profesorul in pauze cu celelalte colege
b.nu plang de fata cu alti dar in pauza ma retrag la baie si plang...
c.nu e pima data asa  ca sunt obisnuita
d.incep sa plang si nu ma mai opresc


4.CAND CINEVA TE SUPARA...
a.tip la el
b.nu il bag in seama
c.il spun parintilor
d.incep sa plang



MAJORITAEA A
ESTI O FATA CARE NU PREA ARE PARTE DE SUPARAI TU PROVOCI SUPARARI...ASA ARTI CAND PLANGI



MAJORITAEA B
CAND PLANGI ARTI ADORABIL DAR ASTA SE INTAMPLA FOARTE RAR PENTRUCA ASTI MEREU VESELA ...DAR ASA ARATI CAND PLANGI



MAJORITAEA C
ESTI FOARTE INCREZATOARE... ASA ARATI CAND PLANGI


MAJORITATEA D
ESTI CEA MAI SENSIBILA PERSOANA PE CARE PRIETENI TAI AU CUNOSCUTO DAR DEFECTUL TAU E CA PLANGI DIN  ORCE..ASA ARATI CAD PLANGI


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la