AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Anne98 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Buzau
cauta Barbat
27 - 52 ani
AnimeAndOthers / Teste Anime / daca ai merge la munte cum ai arata in varianta anime?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
missclaudia0499
6. Ichinin

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 155


daca merge munte cum arata varianta anime?

37.8KB


pus acum 14 ani
   
missclaudia0499
6. Ichinin

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 155
1 care e culoarea ta preferata?
a albastru inchis
b mov inchis
c roz
d alb
e gri

2 ce crezi despre zapada?
a oador
b rece
c o urasc
d nustiu
e secret

3 ce iti place sa faci  cel mai mult iarna ?
a sa ma bat cu zapada
b sa fac oameni de zapada
c sa ma dau cu sania
d sa ma plib prin zapada
e  sa ma uit cum ninge

4 daca mergi la partie in ce te dai?

a in telecabina
b in telescaune
c cu schiurile
d cu snowbordul
e cu sania

5 ce parere ai daca primul tau sarut lai primi intro zi de iarna?
a dragut
b ar fi ca in filme
c miar incheta buzele
d nu vreau
e ar fi minunat


MAJORITATEA A

daca merge munte cum arata varianta anime? care culoarea albastru inchisb mov inchisc roz albe gri2

13.8KB


pus acum 14 ani
   
missclaudia0499
6. Ichinin

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 155
ESTI O PESOANA ZAPACITA SI IMPRASTIATA ASA CA DACA TE DUCI PE PARTIE AI GRIJA SA NUTI RUPI O MANA SAU NU PICIOR

MAJORIATEA B

daca merge munte cum arata varianta anime? esti pesoana zapacita asa daca duci partie grija nuti

43.2KB


pus acum 14 ani
   
missclaudia0499
6. Ichinin

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 155
ESTI O PERSOANA CAREIA NU PREA II PLACE ZAPADA, DECI NU PREA O SA TE  VEDEM PE PARTIE DOAR DACA VEI MERGE CU PRIETENII

MAJORITATEA C

daca merge munte cum arata varianta anime? esti persoana careia prea place zapada, deci prea

38KB


pus acum 14 ani
   
missclaudia0499
6. Ichinin

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 155
ADORI IARNA ITI PLACE SA TE DAI CU SANIA SI SATE BATI CU ZAPADA , DAR PENTRU TN IARNAA INSEAMNA REGINA GHETII, O CAM URASTI PENTRU CA E FRIGUROASA

MAJORITATEA D

daca merge munte cum arata varianta anime? adori iarna iti place dai sania sate bati zapada dar

34.5KB


pus acum 14 ani
   
missclaudia0499
6. Ichinin

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 155
NUTI PLACE IARNA ITI STRICA COAFURA SI MACHIAJUL. ITI PLACE SAI VEZI PE ALTI CUM SE DISTREAZA DAR NAI VREA SA FII IN LOCUL LOR

MAJORITATEA E

daca merge munte cum arata varianta anime? nuti place iarna iti strica coafura machiajul. iti place

33.4KB


pus acum 14 ani
   
missclaudia0499
6. Ichinin

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 155
ITI PLACE IARNA ESTE ANOTIMPUL TAU PREFERAT SI TE SIMTI CA O PRINTESA CAND ITI CAD FULGII DE ZAPADA PE FATA

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la