AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
crazygirl
Femeie
24 ani
Buzau
cauta Barbat
26 - 80 ani
AnimeAndOthers / Teste Anime / cum ai arata in varianta anima pentru craciun?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
andreea101
3. Kondo no

Din: IASI
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 16
ador Craciunul... voi nu?
              =D  =D           




1.CUM ESTE PENTRU TINE CRACIUNUL?
   a.ca orce zi
   b.amuzant
   c.cea mai frumoasa zi a anului
   d.superb



2.CE TI-AR PLACEA  SA PRIMESI IN DAR DE CRACIUN.
   a.un laptop
   b.un ursulet de plus
   c.haine
   d.nu conteaza numei cadouri sa fie



3.UNDE AI MERGE IN AJUNUL CRACIUNULUI?
   a.la un concert de colinde
   b.as sta acasa
   c.la restaurant
   d.la Biserica



4.IN CE CULORI TI-AI IMPODOBI BRADUL?
   a.albastru-auriu
   b.auriu-rosu
   c.atrgintiu-albastru
   d.argintiu-rosu





MAJORITATEA A
   DARYA


PENTRU TINE CRACIUNUL ESTE CA ORCE ZI DAR PUTIN MAI SPECIAL.

MAJORITATEA B
    KARYNA


PENTRU TINE CRACIUNUL ESTE UNE DINTRE CEA MAI AMUZANTA ZI!

MAJORITATEA C
    CLAUDYA


PENTRU TINE CRACIUNUL ESTE CEA MAI DEOSEBITA ZI PENTRUCA TOATA FAMILIA TA SE ADUNA SI IL SARBATORESC IMPREUNA

MAJORITATEA D
    PAOLA


PENTRU TINE CRACIUNUL ESTE O ZI IN CARE TOTUL SE SCHIMBA IN BINE SI ACEST LUCRU IL FACE SUPERB.


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la