AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Andreea Miluta pe Simpatie
Femeie
24 ani
Braila
cauta Barbat
30 - 48 ani
AnimeAndOthers / Teste Anime / Cu ce cuplu semeni tu si iubitul tau?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
hinata_naruto
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
Cu ce cuplu ai semana tu si cu partenerul tau?

1.Caracterizati-va!!

a) tu - inteligenta si  draguta ; el - puternic si nepasator
b) tu - puternica si timida ; el - distrat si dragut
c) tu - cea mai buna ; el - sigur pe sine si calm
d) tu - matura  si desteapta ; el - inteligent si lenes

2.Unde iesiti mai des?

a) la un meci sportiv
b) la un restaurant
c) la un film
d) o plimbare in aer liber

3.cum te alinta?

a) o prescurtare a numelui
b) iepuras
c) NU iti spun!!!
d) frumoaso

4.unde v-ati cunoscut?

a) din intamplare
b) este colegul tau de clasa
c) in cartier
d) la scoala

5. Ce ti-a daruit prima data?

a) un lant
b)un sarut
c) ti-a dat intalnire
d) un buchet de flori

6.cu cine ai vrea sa semene el

a) sasuke
b)naruto
c)neji
d)shikamaru

7.cine ar fi rivala ta?

a) Ino
b)nici una
c)temari
d) tenten

8) Ai vrea sa fi cea mai buna prietena cu ...?

a) sakura
b)hinata
c)tenten
d)temari

Majoritatea A :

Majoritatea B

Majoritatea C

Majoritatea D

A -  El vrea sa iti dea impresia ca nu te iubeste, caci nu vrea sa te raneasca. Chiar daca nu o arata, fii sigura ca tine la tine!
B - In relatia voastra conduce el.Il iubesti prea mult ca sa ii spui asta, si iti place sa il vezi feicit. Cand iesiti in oras, vrea ca toata lumea sa va observe. in schimb tu ejti mai tacuta, iar el mai vorbaret.
C - Daca iti convingi pretenul sa iesiti in oras, e sarbatoare! De obicei refuza mai orice. In afara de asta sunteti un cuplu reusit! Dar  sunt unul opusul celuilalt! 
D - Cand se afiseaza cu tine in public, mai mult pareti amici decat iubiti. Dar cand sunteti singuri, face orice ca sa iti arate cat de mult te iubeste, recompensand faptul ca nu face asta defata cu toata lumea.


SPER SA VA PLACA!!!

Modificat de hinata_naruto (acum 17 ani)


_______________________________________
                                                         There you see her...sitting there across the way she don't got a lot to say, but there's something about her and you don't know why , but you are dying to try... you wanna kiss the girl!!!

pus acum 17 ani
   
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
nr.1:a)inteligenta si draguta;el puternic si depasator
nr.2:d)o plimbare in aer liber
nr.3:d)frumoaso
nr.4:b)este colegul meu de clasa
nr.5:d)un buchet de flori
nr.6:a)sasuke
nr.7:a)ino
nr.8:a)sakura


pus acum 17 ani
   
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
asta este testul meu

pus acum 17 ani
   
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
CU CE CUPLU SEMENI TU SI IUBITUL TAU?

pus acum 17 ani
   
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
NR.1:UNDE VATI CUNOSCUT?
a)la scoala
b)in parc
c)in gradina
d)la magazin
e)la cinema
NR.2:CE TIA DARUIT PRIMA DATA?
a)un colier
b)un inel
c)nimic
d)un sarut
e)un buchet de floti
NR.3:CARE AI VREA SA FIE RIVALA TA?
a)ino
b)sakura
c)nimeni
d)temari
e)ten ten
NR.4:CU CINE AI VREA SA SEMENI TU?
a)sakura
b)ino
c)hinata
d)temari
e)ten ten
NR.5:CU CARE DINTE BAIETI AI VREA SA SEMENE IUBITUL TAU?
a)sasuke
b)shihamaru
c)naruto
d)neji
e)gara
NR.6:CARE ESTE CULOAREA LU PREFERATA?
a)albastru
b)gri
c)portocaliu
d)alb
e)rosu
NR.6:CARE ESTE CULOAREA TA PREFERATA?
a)roz
b)galben
c)mov
d)alb
e)visiniu
NR.7:CUM TE ALINTA?
a)iepuras
b)frumoaso
c)iti prerscurteaza numele
d)nu te alinta
e)iubire
ATAT ASTA A FOST TOT TESTUL MERSI CA ATI PARTICIPAT LA EL.


pus acum 17 ani
   
varanis
3. Kondo no

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3
mia iesit a..!!!!!!!!!.......imi plak testele astea!!!!!!...mai ales ca naruto e animeul meu favorit!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

_______________________________________
sunt o visatoare intro lume prea reala.....acesta fiind singurul meu motiv de tristete!!!!

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la