AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
swiss_virginia Profile
Femeie
25 ani
Cluj
cauta Barbat
27 - 54 ani
AnimeAndOthers / Nou-veniti / Ohayoo  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Akasuna Lynn
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
Salut sunt noua si sper sa-mi fac noi prieteni.Am 14 ani 2 luni.Daca aveti intrebari
cu privire la persoana mea, nu ezitati nici un moment fiindca am sa va raspund
cu cea mai mare placere. Animeuri am vazut destule.Naruto, Naruto Shippuden,Inuyasha,Regele Shaman,Gravitation si multe alte animeuri.
Manga nu prea am citit [dar naruto] ascult rock,pop, in afara de manele( sper sa nu va suparati fanilor) Cam atat despre mine.Daca aveti intrebari...Intrebati!


_______________________________________
Aka rosu ca sangele si sangele il procur de la sursa
oamenii sunt victimele mele si cu ele ma hranesc...as da orice pentru..un baiat...cu sange dulce..

pus acum 17 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Bun venit pe site! Ma bucur sa te cunosc!
Imi pare bine ca esti de partea mea [non-manelist  ]

As avea doua intrebari:
1. Ai trebuit in clasa a 9a sau a 8a? (anul acesta scolar ma refer, 2008/2009)
2. Daca vrei sa-mi spui si mie pe cat esti nascuta.. (nu neaparat data, luna sau/si anul e de-ajuns )


Mie mi-a placut Gravitation si de fapt, cam tot ce ai spus acolo (e-adevarat ca nu prea-mi mai place Naruto, dar mi-a placut enorm atunci cand la-m vazut)

A! Tocmai mi-a mai venit o idee de intreare:
Te uiti la animeuri si pe calculator? daca da, ai putea sa-mi spui si mie cateva animeuri pe care le-ai vazut?


Bineinteles, nu e obligatoriu sa raspunzi a intrebari. Sper sa te distrezi!


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 17 ani
   
hinata eu real ninja
3. Kondo no

Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 25
Buna sunt noua si sper sa imi fac multi prieteni.Am 9 ani.

_______________________________________
Im shy, so am I, I can remove me, so I am ..... I want to be another somewhat bold in May but so am I and what we do.

pus acum 16 ani
   
hinata eu real ninja
3. Kondo no

Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 25
am parul saten si ochi caprui,sunt timida,vreau sa devin canatreata,anime preferat naruto.Eu sunt Hinata!

_______________________________________
Im shy, so am I, I can remove me, so I am ..... I want to be another somewhat bold in May but so am I and what we do.

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la