AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEANDOTHERS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil andreutza43
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
30 - 80 ani
AnimeAndOthers / Naruto / Baietzii  
Autor
Mesaj Pagini: 1
devil_trickster
3. Kondo no

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
cred k cel mai mult dintre baietzy imi place de itachi,sasuke shy neji.
voua de cn va place?


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
Mie cel mai mult imi place de
Sasuke - Este un baiat dragutz,puternic,iar prin corpul sau circula sange de uchiha,un clan al carui kekke-genkai este Sharingan,acesta fiind un doujutsu,putand sa copieze fiecare miscare a inamicului,si...mai multe ).El este cel mai puternic incepator din anul graduarii sale.Desi nu vrea sa recunoasca ,prietenul sau cel mai bun este Naruto.

Si imi mai place si de Neji,si Gaara.

Neji - Este din clanul Hyuuga,al carui kekke-genkai este Byakugan,o alta forma de doujutsu,pe care nu stiu sa o explic ).El este cel mai bun dintre incepatorii anului gradualii sale,si mai este si inteligent si dargut,de altfel ca si Sasuke    .

Gaara - este cel mai puternic din Satul Nisipului,si totodata ,arma suprema a acestuia.In el a fost sigilat la nastere,un monstru,dintre cei pe care ii cauta Akatsuki,numit shukaku,care are o coada.El este rece,si nu stie ce inseamna prietenia,si isi schimba parerea dupa ce lupta cu Naruto dupa examenul chuunin.Pai..ce sa spun...este si el dragut..


pus acum 19 ani
   
forgotten_day
3. Kondo no

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
Uchiha Sasuke este orbit de furie şi încearcă din răsputeri să devină cât mai puternic pentru a-şi razbună clanul Uchiha. Clanul sau a fost anihilat în totalitate într-o noapte de către fratele său, Itachi, din simplul motiv că vroia să-şi dovedească abilităţile. Acesta l-a cruţat
pe Sasuke pe motiv ca nu merită a fie ucis pentru că este prea slab. Marcat de acea noapte pentru tot restul vieţii, Sasuke hotărăşte să caute putere “cu orice preţ” şi singurul său scop în viaţă devine uciderea fratelui său. Personajul devine o maşina lipsită de sentimente pană cand îl întâlneşte pe Naruto şi află că cei doi nu sunt prea diferiţi unul de altul şi devin prieteni. Chiar dacă nu recunoaşte acest lucru, Sasuke ţine la prietenul său, dar este într-o permanentă competiţie cu acesta .
Sasuke este considera  ninja geniu datorită faptului că la vârsta lui are o capacitate remarcabilă de luptă şi mai mult, pentru sharingan –ul dobândit mult prea devreme.
Rang: Genin
Tehnica favorită: Katon no jutsu & Chidori
   Doar pe el il simpatizez...


pus acum 18 ani
   
Jigoku Shoujo
3. Kondo no

Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
Neji shi Sasuke... amandoi la fel de mult...



_______________________________________
Your bitterness, I will despel
The person tormenting you...
Will immediately be taken to Hell...
Let me show you what death is...



pus acum 18 ani
   
LG
Administratori

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
Ai gusturi foarte bune!

_______________________________________




GreatestAnime
GreatestAnime site

pus acum 18 ani
   
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
SASUKE logic bn nu vr sa jignsek pe nimeni k mabnia mea pt tipi anime

baietzii sasuke logic jignsek nimeni mabnia mea tipi anime

113.5KB


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Black Demon
3. Kondo no

Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
Sasuke!!!!!!!!!!!

_______________________________________
Dreams I`ve dreamed and wishes ceased /I feel the inner demon`s pleased /The wheel keeps turning endlessly /I let rain fall down on me!

pus acum 18 ani
   
saora_temari
3. Kondo no

Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
sai este dragutz, misterios shi tacut k sasuke

_______________________________________
Denisa M

pus acum 18 ani
   
angel in the night
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
sasuke,sai,gaara.....cei mai dragutzi baietzi din anime  

_______________________________________
[...dUpA fOsTu ViNe AlTu...AcElEaShI gEsTuRi ShI cUvInTe ToT k InAiNtE...Il CrEzI...aPoI iTzI dAi SeAmA cA e AlTa PoVeSTe...AcElAsHi ScEnArIu...AlTe FeTse...!!]

pus acum 17 ani
   
In_the_Darkness
5. Hi no shiken

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
Sasuke, Neji, Itachi si Sasori, bineinteles! Mie-mi plac de obicei mai mult baietii frumosi.. Si "de obicei"-ul asta se transforma in "mereu"...
Bineinteles ca sunt multe criterii..dar nu ma pot gandi la niciunul acum. In plus, eu nu alg dupa putere. Poate sa fie si cel mai slab numai sa-mi placa mie .

Modificat de In_the_Darkness (acum 17 ani)


_______________________________________
"Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!"

>>>><<<<
If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!

pus acum 17 ani
   
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
mie el mai mult imi place de sasuke si de naruto de neji de shicamaru si cam atat

pus acum 17 ani
   
dany14
3. Kondo no

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
naruto pentru ca e fiul lui yondaime si nu se da batut de a salva satul

baietzii naruto pentru fiul lui yondaime batut salva satul

50.8KB

Modificat de dany14 (acum 16 ani)


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la