AnimeAndOthers
Discutii pe tema anime si non-anime.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeAndOthers | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEANDOTHERS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil andreutza43
 | Femeie 25 ani Bacau cauta Barbat 30 - 80 ani |
|
devil_trickster
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 37
|
|
cred k cel mai mult dintre baietzy imi place de itachi,sasuke shy neji. voua de cn va place?
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sesshoumaru no tenshi
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 111
|
|
Mie cel mai mult imi place de Sasuke - Este un baiat dragutz,puternic,iar prin corpul sau circula sange de uchiha,un clan al carui kekke-genkai este Sharingan,acesta fiind un doujutsu,putand sa copieze fiecare miscare a inamicului,si...mai multe ).El este cel mai puternic incepator din anul graduarii sale.Desi nu vrea sa recunoasca ,prietenul sau cel mai bun este Naruto.
Si imi mai place si de Neji,si Gaara.
Neji - Este din clanul Hyuuga,al carui kekke-genkai este Byakugan,o alta forma de doujutsu,pe care nu stiu sa o explic ).El este cel mai bun dintre incepatorii anului gradualii sale,si mai este si inteligent si dargut,de altfel ca si Sasuke .
Gaara - este cel mai puternic din Satul Nisipului,si totodata ,arma suprema a acestuia.In el a fost sigilat la nastere,un monstru,dintre cei pe care ii cauta Akatsuki,numit shukaku,care are o coada.El este rece,si nu stie ce inseamna prietenia,si isi schimba parerea dupa ce lupta cu Naruto dupa examenul chuunin.Pai..ce sa spun...este si el dragut..
|
|
| pus acum 19 ani |
|
forgotten_day
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
|
|
Uchiha Sasuke este orbit de furie şi încearcă din răsputeri să devină cât mai puternic pentru a-şi razbună clanul Uchiha. Clanul sau a fost anihilat în totalitate într-o noapte de către fratele său, Itachi, din simplul motiv că vroia să-şi dovedească abilităţile. Acesta l-a cruţat pe Sasuke pe motiv ca nu merită a fie ucis pentru că este prea slab. Marcat de acea noapte pentru tot restul vieţii, Sasuke hotărăşte să caute putere “cu orice preţ” şi singurul său scop în viaţă devine uciderea fratelui său. Personajul devine o maşina lipsită de sentimente pană cand îl întâlneşte pe Naruto şi află că cei doi nu sunt prea diferiţi unul de altul şi devin prieteni. Chiar dacă nu recunoaşte acest lucru, Sasuke ţine la prietenul său, dar este într-o permanentă competiţie cu acesta . Sasuke este considera ninja geniu datorită faptului că la vârsta lui are o capacitate remarcabilă de luptă şi mai mult, pentru sharingan –ul dobândit mult prea devreme. Rang: Genin Tehnica favorită: Katon no jutsu & Chidori Doar pe el il simpatizez...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Jigoku Shoujo
3. Kondo no
 Din: Strafundurile Infernului
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 48
|
|
Neji shi Sasuke... amandoi la fel de mult...
_______________________________________ Your bitterness, I will despel The person tormenting you... Will immediately be taken to Hell... Let me show you what death is...

|
|
| pus acum 18 ani |
|
LG
Administratori
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 149
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Leon_Oswald_K.S.
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
|
|
SASUKE logic bn nu vr sa jignsek pe nimeni k mabnia mea pt tipi anime 
113.5KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Black Demon
3. Kondo no
 Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
|
|
Sasuke!!!!!!!!!!! 
_______________________________________ Dreams I`ve dreamed and wishes ceased /I feel the inner demon`s pleased /The wheel keeps turning endlessly /I let rain fall down on me!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
saora_temari
3. Kondo no
 Din: Cluj Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
sai este dragutz, misterios shi tacut k sasuke
_______________________________________ Denisa M
|
|
| pus acum 18 ani |
|
angel in the night
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 38
|
|
sasuke,sai,gaara.....cei mai dragutzi baietzi din anime 
_______________________________________ [...dUpA fOsTu ViNe AlTu...AcElEaShI gEsTuRi ShI cUvInTe ToT k InAiNtE...Il CrEzI...aPoI iTzI dAi SeAmA cA e AlTa PoVeSTe...AcElAsHi ScEnArIu...AlTe FeTse...!!]
|
|
| pus acum 17 ani |
|
In_the_Darkness
5. Hi no shiken
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 148
|
|
Sasuke, Neji, Itachi si Sasori, bineinteles! Mie-mi plac de obicei mai mult baietii frumosi.. Si "de obicei"-ul asta se transforma in "mereu"... Bineinteles ca sunt multe criterii..dar nu ma pot gandi la niciunul acum. In plus, eu nu alg dupa putere. Poate sa fie si cel mai slab numai sa-mi placa mie .
Modificat de In_the_Darkness (acum 17 ani)
_______________________________________ "Destinul imi da aripi si cu ele zbor spre cer!" >>>> <<<< If you don't try,you won't reach your dreams!So don't give up,I'll be by your side!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sakura_sasuke_naruto
3. Kondo no
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 30
|
|
mie el mai mult imi place de sasuke si de naruto de neji de shicamaru si cam atat
|
|
| pus acum 17 ani |
|
dany14
3. Kondo no
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
|
|
naruto pentru ca e fiul lui yondaime si nu se da batut de a salva satul
50.8KB
Modificat de dany14 (acum 16 ani)
|
|
| pus acum 16 ani |
|